реклама
Програма навчання депутатів

Уже третій тиждень перед стінами черкаської мерії жіночими прикрасами торгує шполянин Микола Плодистий, інформує видання «Про все». Поруч із ним у візочку сидить хворий з народження на ДЦП 9-річний онук Антон. Дідусь продає віночки для волосся, щоб заробити гроші на лікування дитини, оскільки родинних – ледве вистачає на життя.


Різнокольорові віночки та заколки для черкаських дівчат власноруч створює мама хворого Антончика Наталія, жертвуючи своїм сном вночі. Адже пенсії у зв’язку з інвалідністю родині ледве вистачає на життя. Працювати мама не має змоги. Окрім хворого сина, вона доглядає за 84-річною свекрухою, у якої нещодавно стався третій інсульт.

– 10 років ми чекали допомоги від держави, так і не дочекалися. Зараз дитині дають путівку до санаторія під Одесою, але поїхати туди ми не можемо, оскільки коштів на супровід Антошки немає, – зі сльозами на очах розповідає дідусь Микола Плодистий. – Наталія отримує лише 1960 грн пенсії, цього ледве вистачає на життя. А ще потрібно доглядати за свекрухою. Тому я приїхав зі Шполи їй на допомогу. Вона тут розривається сама.

Дідусь і запропонував зайнятися хенд-мейдом, щоб заробити на лікування дитини.


– Хочемо, щоб Тошик хоч на ніжки став. Для цього спочатку потрібно зняти спазми та придбати спеціальні черевики до колін, щоб він у них ходив. Лише потім лікар зможе сказати, чи можна робити операцію, – зазначає Микола Васильович.


За три тижні, що дідусь сидить з онуком перед Черкаською міськрадою, йому вдалося заробити близько 2000 грн. Вартість віночків для волосся коливається у межах 100-150 грн, заколки значно дешевші – 30-50 грн. За його словами, покупці – звичайні черкащани. За цей час жоден депутат, посадовець чи чиновник до нього не підходив.


– Підходять звичайні черкащани. Хтось купує прикраси для волосся, хтось лише роздивляється вироби, бо вони для них занадто дорогі. Але й матеріали для хенд-мейду вартують недешево, – зізнається дідусь. – Від влади я вже допомоги і не чекаю, нікому ми не потрібні.


Придбати прикраси для волосся і цим самим допомогти хворому Антончику стати на ноги можна до 16 серпня (до дня народження хворого хлопчика. Потім дідусь Микола змушений повернутися додому в Шполу – дбати про власне хазяйство.

Майже щодня він торгує з 11.00 до 13.00 та з 18.00 до 20.00 перед стінами Черкаської міської ради.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+13 #1 ЛВВ 01.08.2015 08:54
А Савін, кажуть, на Лексусі їздить. Інші депутати також не бідні. Дали б дитині хоч би по 100 грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама