реклама

реклама

За даними Черкаської лабораторії спостережень за забрудненням атмосферного повітря завтра (11.08.15р.) по м. Черкаси очікується забруднення атмосферного повітря діоксидом азоту 1-го ступеня небезпеки (1,75 середньодобової граничнодопустимої концентрації).


Черкаський гідрометцентр радить весь вільний час знаходитися за містом, у паркових зонах та на узбережжі водоймищ. По можливості залишатися у прохолодних або кондиційованих приміщеннях, пити збільшену кількість води та обмежити фізичні навантаження.

Як повідомив у коментарі «Прочерку» начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань, така ситуація пов’язана з погодніми умовами: сонячна і безвітряна погода сприяє накопиченню в повітрі шкідливих домішок.

– Якби був дощ чи сильний вітер, то було б краще, проте маємо таку зараз ситуацію, що погода немов накриває ковпаком землю і прибиває донизу всі забруднюючі речовини. У такий період підприємства повинні адекватно реагувати і зменшувати кількість викидів в атмосферу, щоб не збільшувати забруднення повітря, – сказав Віталій Постригань.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #10 1 12.08.2015 10:19
Здесь больше политики, чем здравого смысла.

Тогда давайте опять оплатим долг фирташа за газ? (Я лично против, хотя фирташ очень бедный и ему надо помочь) По Черкассы газ просто надо передать право обслуживания частным фирмам(упростит ь получение лицензии и тд) и тогда нас будут обслуживать и стоимость услуг станет меньше(также как с тел связью например) По поводу удобрений поверте проблем нет вообще(Я в этой сфере работаю). На рынке присутствуют Украинские, Белорусские, Узбекские, Росийские(ксоже лению)удобрения . Продукция азота это весенние удобрения они нужны после нового года(в основном).
Политики тут нет как раз вообще, но ее пытаются приплести... Работников Азота жалко - но им надо к "хозяину" обращатся а не в уряд....
Кстати по поводу налогов Фирташа там тоже большой вопрос.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 111 11.08.2015 17:07
Видимо вы работник черкассыгаз, т.к. те кто с ними столкнулся хоть раз в жизни за них точно переживать не будет. я бы их вообще распустил - не нужная струтура как и ниже перечисленные(т олько нервы мотают, мы живем и работаем для них, а не они нас обслуживают)
А Азот стоит тк не хочет платить за газ его хозяин - фирташ. Привыкли что газ оплачивает население(весь газ и свой и Азота)

Я как раз не работник Черкассыгаз, я просто по роду деятельности знаю, откуда какие деньги берутся. Сами подумайте, кто будет обслуживать газовые сети - население самостоятельно? Кто будет удобрять и засеивать поля - каждый из нас на своем клочке земли? Кто будет финансировать пенсии, больничные, регрессные иски, если большая промышленность не будет работать и платить налоги в бюджет?
Здесь больше политики, чем здравого смысла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 111 11.08.2015 16:51
Цитую незнайка:
так там и новые тролл уже не первый год стоят


А це вже питання до міської влади - чому вона не хоче тролейбусів і вигадує нові й нові тендери на їх придбання. Маршрутки ж бо вигідніші тим, хто власник компанії-перевізника, ні?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 1 11.08.2015 16:40
Та прокиньтеся вже нарешті! Азот повністю стоїть майже 2 місяці! Із-за цього Черкасигаз на триденному робочому тижні, надходження в бюджет зменшилося в рази, ремонтні організації без роботи та зарплати, аграрії без міндобрив - от їх спитайте: працювати Азоту чи стояти. І чого ТЕЦ ніхто не питає за викиди і чорний дим з труби?

Видимо вы работник черкассыгаз, т.к. те кто с ними столкнулся хоть раз в жизни за них точно переживать не будет. я бы их вообще распустил - не нужная струтура как и ниже перечисленные(т олько нервы мотают, мы живем и работаем для них, а не они нас обслуживают)
А Азот стоит тк не хочет платить за газ его хозяин - фирташ. Привыкли что газ оплачивает население(весь газ и свой и Азота)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 незнайка 11.08.2015 16:21
так там и новые тролл уже не первый год стоят
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 !!! 11.08.2015 15:32
Цитую .???:
А може, треба не тільки людей попереджать, щоб дома сиділи, а й за те "забруднення повітря діоксидом азоту 1-го ступеня небезпеки" нарешті змусить посидіть по домам працівників "Азоту", щоб припинили заси*ать атмосферу міста?!!



Та прокиньтеся вже нарешті! Азот повністю стоїть майже 2 місяці! Із-за цього Черкасигаз на триденному робочому тижні, надходження в бюджет зменшилося в рази, ремонтні організації без роботи та зарплати, аграрії без міндобрив - от їх спитайте: працювати Азоту чи стояти. І чого ТЕЦ ніхто не питає за викиди і чорний дим з труби?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Дмитро 11.08.2015 14:16
НАС ТРАВЯТ, А МЫ "КРЕПЧАЕМ" - ИЛИ ДО КАКИХ ПОР, ЛЕГКИЕ ЧЕРКАЩАН БУДУТ ИСПОЛЬЗОВАТЬ ВМЕСТО "ФИЛЬТРОВ"?!

Кому нужна экологическая инспекция "статистов-дармоедов" - зачем платить зарплату с наших налогов тем, кто НИЧЕГО не делает для улучшения экологии в городе?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 .??? 11.08.2015 10:36
А може, треба не тільки людей попереджать, щоб дома сиділи, а й за те "забруднення повітря діоксидом азоту 1-го ступеня небезпеки" нарешті змусить посидіть по домам працівників "Азоту", щоб припинили заси*ать атмосферу міста?!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 пряма мова 10.08.2015 18:59
Черкаська лабораторія спостережень за забрудненням атмосферного повітря;Черкась кий гідрометцентр... Черкаська санепідемстанці я ... і т.д. і т.п. радять. А може краще одразу сказати : рятуйтеся, люди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 ЛВВ 10.08.2015 15:51
Ніхто не буде зменшувати викиди.