реклама

ЧОБО «Від серця до серця» домоглася з боку ОДА оголошення конкурсу на надання соціальних послуг за декількома напрямками.

Уже довгий час Благодійна організація «Світло надії» займається проектами у сфері ВІЛ послуг. Цей рік не став винятком. Декілька місяців тому розпочалася активна робота за проектом «Забезпечення стійкості соціальних послуг для уразливих до ВІЛ груп» за підтримки ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ».

До цього проекту були залучені 13 організацій із різних регіонів України. Експерти БО «Світло надії» надавали їм експертну допомогу, проводили тренінги та менторингові візити.

Наразі є перші позитивні результати. Черкаській благодійній організації людей, що живуть з ВІЛ/СНІД «Від серця до серця» вдалосядомогтися розроблення положення та оголошення конкурсу на виконання соціального замовлення для надання соціальних послуг за такими напрямками:

паліативний/хоспісний догляд за невиліковно хворими;

соціальна реабілітація людей з інвалідністю: організація спортивно-оздоровчої діяльності у водному середовищі;

надання притулку бездомним особам;

психологічна допомога учасникам антитерористичної операції у подоланні наслідків травмуючих ситуацій);

Організація «Від серця до серця» подала проектні пропозиції на розгляд Департаменту соціальної політики ЧМР у рамках цього конкурсу.

Ще одним досягненням стало укладення договору із Черкаським міським центром зайнятості про організацію громадських робіт та фінансування їх організації. Це дозволило створити робочі місця та забезпечити працівників стабільною зайнятістю.

Керівник Черкаської благодійної організації «Від серця до серця» Несват Наталія говорить про ще одне важливе досягнення: «Ми отримали коштів від Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради в рамках програми «Турбота» на підтримку Центру реінтеграції для безпритульних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в тому числі на дві ставки соціальних працівників.При Центрі реінтеграції створена соціальна майстерня. Напрямки діяльності майстерні – це ремонт, перетяжка та виготовлення меблів, пошив сумок, ремонт та пошив жіночого одягу, виготовлення пуфиків, декоративних подушок, виготовлення дитячої меблі.

Це дає змогу створювати робочі місця для клієнтів організації, набувати нових навиків та досвіду роботи у меблевому виробництві нашим користувачам послуг, забезпечує сталість послуг, які надає організація.

Це перші, але не останні результати у рамках проекту «Забезпечення стійкості соціальних послуг для уразливих до ВІЛ груп».  До кінця року усі організації, що залучені до співпраці, проводитимуть активну діяльність за обраними  ініціативами та звітуватимуть БО «Світло надії» та ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Ірина Домненко, БО «Світло надії»

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #3 незнайка 14.08.2015 09:27
благодийныки уже добились финансирования из горбюджета Куда Джуган смотрит
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Юлия Никоненко 14.08.2015 09:25
Уважаемый Прочерк! Это не статья, а солянка из обрывков информации. Как можно так безответственно и непрофессиональ но подходить к подаче информации?! К примеру, БФ "Світло надії" не имеет никакого отношения к городу Черкасссы, потому что осуществялет свою деятельность в городе Полтава. А органызация ЛЖВ "Від серця до серця" хотя и является нашим надежным партнером и предоставителем социальных услуг по социальному заказу за бюджетные деньги, никогда не добивалась от городской власти проведения конкурсов. Это департамент социальной политики такие конкурсы решил проводить, а организация берет в них участие на общих основаниях с дуругими претендентами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 незнайка 14.08.2015 08:52
где закон о страховой медицине
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...