реклама

реклама

Відповідно до наказів Державної екологічної інспекції України від 28 серпня та від 1 вересня Микола Григорович Клименко тимчасово, на час проведення службового розслідування, відсторонений від виконання обов’язків начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області. Про це йдеться на сайті Держеконіспекції в Черкаській області.


Перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області Сергій Анатолійович Поліщук із 2 вересня 2015 року приступив до виконання обов’язків начальника Держекоінспекції у Черкаській області на час відсторонення Миколи Клименка (з 2 вересня по 30 жовтня).

Нагадаємо, у червні низка громадських організацій звернулася до керівництва Держеконіспекції з вимогою звільнення Миколи Клименка. Активісти звинувачують Клименка в тому, що його рівень життя не відповідає його декларації про доходи та що він використовує службові зв’язки в сімейних цілях. Сам Микола Григорович під час прес-конференції відкинув усі звинувачення та заявив, що подає на авторів звернення до суду. Під час нещодавньої сесії обласної ради черкаський представник Міжфракційного депутатського об’єднання ВРУ «Депутатський контроль» Юрій Земляков знов-таки виступив зі звинуваченнями пана Клименка в невідповідності стилю життя задекларованим доходам і використанні службових зв’язків у сімейних цілях.

реклама

Коментарі  

 
-1 #51 ШЕПЕЛЬ 06.04.2016 10:28
Клименка поновлено на посаді.Поздоровляємо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #50 Степан Чен Ко 20.09.2015 12:41
Клименко виноват только в том,что вовремя не выгнал Поли..ка.Этот перец ///////л с губером в налоговой,неско лько лет убегал от правосудия.Надо поднять уголовное дело по акцизным маркам,пускай ответит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #49 Белорусский парень 17.09.2015 12:41
Наблюдаю за этой возней и жаль мне украинцев и погибших на вашем Майдане.До какого цинизма нужно дойти этим лже активистам.За кусок тухлого мяса брать на себя грех и лгать на человека,которы й им в отцы годиться.Если их не наказать по всей строгости,подоб ные им будуть плодиться как кошки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #48 незнайка 17.09.2015 12:09
о усем ПРОЧЕРКЕ не скажу но проплаченность модераторов наблюдаю
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #47 НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЬ 17.09.2015 11:53
Цитую Чекаємо:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Панове прочерківці!Пуб лікувати всяку ахінею про дитячий понос Землякова на сесії облради та брехню так званих активістів про Миколу Клименка ви можете.Ви навіть не полінувались виставити відео кліп де психічно хвора особа ллє бруд на Клименка в уші Миколи Томенка.Я написав вам правду і готовий нести відповідальніст ь за кожне слово.Не публікуєте!Грош і за брехню для вас дорожче правди та долі чесної людини.Бог все бачить і ви матиме зворотній ефект.Честь маю!

Чекаємо правди!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!

ПРОЧЕРК ПРАВДИ БОЇТЬСЯ!!!!!!!! !!!!!!! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #46 Валерий 16.09.2015 12:05
Цитую Чекаємо:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Панове прочерківці!Пуб лікувати всяку ахінею про дитячий понос Землякова на сесії облради та брехню так званих активістів про Миколу Клименка ви можете.Ви навіть не полінувались виставити відео кліп де психічно хвора особа ллє бруд на Клименка в уші Миколи Томенка.Я написав вам правду і готовий нести відповідальніст ь за кожне слово.Не публікуєте!Грош і за брехню для вас дорожче правди та долі чесної людини.Бог все бачить і ви матиме зворотній ефект.Честь маю!

Чекаємо правди!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!

Очень интересно,что неугомонный Чуприна написал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #45 Чекаємо 16.09.2015 09:46
Цитую О.ЧУПРИНА:
Панове прочерківці!Пуб лікувати всяку ахінею про дитячий понос Землякова на сесії облради та брехню так званих активістів про Миколу Клименка ви можете.Ви навіть не полінувались виставити відео кліп де психічно хвора особа ллє бруд на Клименка в уші Миколи Томенка.Я написав вам правду і готовий нести відповідальніст ь за кожне слово.Не публікуєте!Грош і за брехню для вас дорожче правди та долі чесної людини.Бог все бачить і ви матиме зворотній ефект.Честь маю!

Чекаємо правди!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #44 О.ЧУПРИНА 15.09.2015 21:13
Панове прочерківці!Пуб лікувати всяку ахінею про дитячий понос Землякова на сесії облради та брехню так званих активістів про Миколу Клименка ви можете.Ви навіть не полінувались виставити відео кліп де психічно хвора особа ллє бруд на Клименка в уші Миколи Томенка.Я написав вам правду і готовий нести відповідальніст ь за кожне слово.Не публікуєте!Грош і за брехню для вас дорожче правди та долі чесної людини.Бог все бачить і ви матиме зворотній ефект.Честь маю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #43 О.ЧУПРИНА 14.09.2015 10:40
Цитую Черкащанин:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Шановний Миколо Григоровичу!Зав тра відправлю "ПРОЧЕРКУ" свою замітку з приводу того,що відбувається.Якщо не опублікують-не моя вина. Це момент істини!

Та да. Ще такого не було, щоб Чуприна не вважав істиною те, що він сказав))) Завтра і я напишу на "Прочерк" замітку з усім, що думаю про Чуприну. Якщо не опублікують - не моя вина. Це момент істини?

Дійсно,брехати, говорити на біле чорне і навпаки мене батьки не вчили.Ви можете писати все,що думаєте тільки правду.За неправду потрібно нести відповідальість .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #42 Маричка 14.09.2015 08:27
Цитую галина:
Полищук на 5 поверсі, а фирму кришує на 1 . Коли це б....о закончится!!! А ви хочете ЧУДА В СТРАНЕ!

Мы все несём ответственность за тех, кого выбираем.Я голосовала за президента и отметала всё против,но что мы теперь имеем?Такой коррупции,таког о пренибрижения к законам.а точнее полный их игнор со стороны команды президента,ложь .цинизм,просто зашкаливает.