реклама
Sucurity Police

реклама

Поряд із селом Бакаївка Золотоніського району 3 вересня близько 00.00 невідомі застрелили чоловіка, який збирав кукурудзу на полі, інформує «УНН».

За словами правоохоронців, невідомі на автомобілі «Mitsubishi» двома пострілами вбили 27-річного чоловіка, який збирав кукурудзу для власних потреб.

Він отриманих поранень чоловік загинув на місці.

За попередніми висновками експертів, постріли здійснювалися з рушниці 12-го калібру.

Кримінальне провадження розслідується за ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство). Санкція статті передбачає позбавлення волі від 10 до 15 років або довічне ув'язнення.

Наразі правоохоронці розшукують вбивць.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #13 Чорнобай 08.09.2015 11:22
Кажуть,що зброю та тепловізор уже конфіскували.Чи назвав фігуранта справи від екологічної інспекції поки не відомо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 ТАЛАН овитий інспектор 07.09.2015 20:44
Цитую Артем Агапов:
Цитую Сам городник:
А хто ж буде вирощувати кукурудзу якщо її життєрадісні молоді люди ,,для власних потреб,, будуть збирати?


А те, що на цьому полі займались бракон`єрством якісь м...ки на джипі з тепловізорами, це вас не хвилює? а кукурудзу люди крадуть, мабуть, не від хорошого життя!

Людину вбили ті самі бракон'єри з тепловізорами.Тієї ночі вони полювали на кабанів під прикриттям екологічного інспектора.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Артем Агапов 07.09.2015 14:23
Цитую Сам городник:
А хто ж буде вирощувати кукурудзу якщо її життєрадісні молоді люди ,,для власних потреб,, будуть збирати?


А те, що на цьому полі займались бракон`єрством якісь м...ки на джипі з тепловізорами, це вас не хвилює? а кукурудзу люди крадуть, мабуть, не від хорошого життя!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Сам городник 07.09.2015 13:41
А хто ж буде вирощувати кукурудзу якщо її життєрадісні молоді люди ,,для власних потреб,, будуть збирати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Анатолій 07.09.2015 12:38
В той час коли в бійців на фронті не має тепловізорів, місцеві "бракоші" відстрілюють вночі замість кабанів, людей, яких злидні погнали в поле.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Марина 07.09.2015 11:42
Цитую Артем Агапов:
Вова був чудовою, життєрадісною людиною. В нього залишилась маленька донечка та любляча дружина! Хай з.....хнуть ті в.....ки, які його вбили.

Артем, вбивць не найдуть, і ніхто їх не шукатиме. У міліції знають хто убив. БОЖИЙ СУД обов`язково буде!!!!!!!!!!! !!! Царство небесне Володі. а родині триматься.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Артем Агапов 07.09.2015 07:23
Вова був чудовою, життєрадісною людиною. В нього залишилась маленька донечка та любляча дружина! Хай з.....хнуть ті в.....ки, які його вбили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6   06.09.2015 20:24
Хто там старший брателло по кукурузі в їх районі? Що каже?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 Марина 06.09.2015 15:25
Хто стріляв??????????????7 Господарі земельки або охрана!!!!!!!!! !!!!!11 Ніяк не наїдяться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 Золотоноша 06.09.2015 15:22
Убить молоду людину, а у нього дитині ще й року немає. СВ.....ТИ!!!!!!!!!!!!! !!!!! Довели людей до злиднів, що немає за що відро кукурудзи курці купить.