реклама

реклама

На вранішній нараді в Черкаській ОДА голова облради Валентина Коваленко звернулася до представників культури з проханням активізувати роботу по призначенню кандидатури очільника галузі культури. Нагадаємо, Олексій Власов звільнився з посади начальника управління культури у липні.

За словами Валентини Коваленко визначитися з новою кандидатурою керівника галузі культури області має Вища рада митців, яка зволікає із зібранням.

У той же час, за словами голови облради, представники культури нарікають на проблеми, що мають місце у роботі колективів, управління в цілому.

– А деяку роботу доводиться робити самій, – зауважила Валентина Михайлівна.

Нагадаємо, свого часу Олексія Власова схвалювала Вища рада митців.

Попереднього начальника управління культури Наталію Джуру звільнили 5 травня 2014 року.

реклама

Коментарі  

 
+4 #21 Петя 08.09.2015 12:12
Цитую UA:
Вища рада митцiв — зборище коррупционеров от искусства. Фамилии в студию!


Гнати всих у три шиї
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Співак 08.09.2015 12:10
Не треба переводити стрілки на раду митцуів. Вона всього-навсьго дорадчий орган, який нічого не вирішує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Мик. Мик. 08.09.2015 10:36
На той список страшно дивитися. Там всі хто під Тулуба прогиналися, підписувалися під Януковськими лозунгами про мир і готові піти на все за для власного піару. Заслужені жудожниці... народні артистки...бувші "Леді - регіоналки"... Ті хто піднімуть руку за те що їм скажуть. І прикладом цього є голосування за Власова. Вони готові на все спочатко пропіарить а потів один одного знищить. Ось така нажаль наша безкультурна культура.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 UA 07.09.2015 20:42
Вища рада митцiв — зборище коррупционеров от искусства. Фамилии в студию!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 незнайка 07.09.2015 16:37
театр то сгорел но атмосферу по себе оставил свою-вонять долго будет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Працівники культури 07.09.2015 16:12
Цитую ДЖЕКО:
Ви ще щось, окрім скаржитись, вмієте? Якби поскаржився якийсь рядовий працівник галузі культури, це було б зрозуміло. Ваше завдання, на цій посаді не скаржитись, а діяти і давати конкретний результат. За стільки часу на цій посаді Ви хоча б це усвоїли.

Справді,Валенти на Михайлівно, ПОРА насправді діяти а не триндіти та сподіватись на чиюсь примарну порядність...Беріть ситуацію на себе. Підтримаємо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 Зритель 07.09.2015 15:29
Цитую актер:
Для начала нужно поменять директора драмтеатра!!!


Работаю в театре 5 лет, поверьте такого директора как наш еще нужно поискать(есть с кем сравнивать). Я за 3 года побывал в стольких городах Европы с театром (кстати благодаря директору) в скольких не был работая 6 лет в другом театре. Он все делает, чтобы о нашем театре знали не только в Украине, но и за ее пределами. Удачи и сил Вам, Владимир Алексеевич :-) и Спасибо.
Пусть еще Владимир Алексеевич Вам скажет, что в театре не работают, а служат
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Отдел кадров 07.09.2015 15:22
Проскурню туды! Ему все равно где зарплату получать :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 мельпомена 07.09.2015 15:14
Для начала нужно поменять директора драмтеатра!!!

Осипов, не обращай ни накого внимания, так держать! Знаю, что директор (которого поменять нужно) не смотря на ситуацию с театром, уже сделал гастроли по Украине ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 украина 07.09.2015 15:12
Для начала нужно поменять директора драмтеатра!!!

Ндаа, у нас же человек если профессионал и предан своему делу, то обязательно заменить, чтобы было хуже ;-) Хватит уже дозаменялись, вся страна разодрана...