реклама

реклама

Колишній перший заступник міського голови Черкас, депутат Черкаської обласної ради від Партії регіонів Віктор Беззубенко став керівником міської виборчої кампанії ВО «ЧЕРКАЩАНИ». Таку його посаду озвучили на засіданні ради міської організації політсили.

У ході засідання ради присутнім презентували виборчу програму ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та познайомили з претендентами в кандидати у депутати.

Сам же Віктор Беззубенко заявив, що з такою командою він «готовий не просто піти в розвідку, а й виграти війну за процвітаючі Черкаси».

Також Віктор Беззубенко представив кандидата у міські голови Черкас. Ним став Павло Карась.

Віктор Беззубенко пригадав, як працював в міському самоврядуванні.

– Спершу я не розумів, що відбувається. До мене прийшов тодішній директор департаменту економічної політики міськвиконкому. Він розповів, як з кишені черкащан хотіли забрати гроші. Він приніс мені розрахунки, з якими я ще тиждень розбирався. Потім я зайшов до нього в кабінет, а там висів портрет Бандери. І це в той час, коли у всіх висіли портрети тодішнього Президента (Віктора Януковича – ред.), – представив Карася Беззубенко, назвавши його навіть «черкаським Саакашвілі».

Між іншим, інший екс-регіонал, який йтиме в депутати від новоутвореної політсили - Ігор Валовий.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #17 Роман 17.09.2015 21:26
Тю, чого Ви накинулися. Нормальний мер буде! Черкаський Саакашвілі змінить черкаського Лукашенка-Одарича, який доречі вже реально мені здається втомився. (ех, а я так і не дочекався автобану Черкаси-Київ, серьожа, серьожа :) )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Добродій 16.09.2015 17:13
Дивна штука - ніхто не дорікає лікарю за його стаж в роботі, але от якшо стаж у політика - то всьо "дармоїд". Може кожен має займатися своїм?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #15 Муська 16.09.2015 09:18
Цитую Николай Знаток:
.... такие все уминые и все знают, тольк, ...., ничего не делают! Лавочку возле подъезда починить не могут и "не ....." в тех же парадных не умеют, но зато в политике, как комментарии показывают - каждый "эксперт".

Может и не умеют починить, но зарплаты, пенсии зарабатывают работая. А вот тех кого вы защищаете десятилетиями сидят на шее у народа, как тот же Карась и Теплокомунэнерг о поднимал, и тенедрами школьного питания опикувався и с поборами с родителей в школах боролся и на выходы ПОЛНЫЙ ноль! И опять не идет работать по специальности работать врачом и опикуваться борьбой с геммороем, а лезет опять к госкормушке. Одна его заслуга, везде носит с собой портрет Бандеры
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Микола Павлич 16.09.2015 08:59
Хайдегер після 2ї світовоі теж від нацистів не міг довго "відмитися", але щиро каявся. Подивимося далі по справах пана Беззубенко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Николай Знаток 15.09.2015 16:40
.... такие все уминые и все знают, тольк, ...., ничего не делают! Лавочку возле подъезда починить не могут и "не ....." в тех же парадных не умеют, но зато в политике, как комментарии показывают - каждый "эксперт".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 вова 15.09.2015 12:21
а Коли пан К...сь разом зі своїми партнерами по бізнесу повернуть громаді села Геронимівка Будинок культури ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Верник 15.09.2015 09:47
Історисчно склалося, що регіонали завжди вилазять на коня коли "влада патріотів" облажається??? Так і зараз буде побачите найближчим часом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 Фотограф 15.09.2015 09:32
представив Карася Беззубенко, назвавши його навіть «черкаським Саакашвілі»
-----
Природу не обманешь, а карась рыба хитрая. Не рассказал пан Беззубенко о том, что даже с портретом Бандеры "черкаський Саакашвілі» успешно работал в тандеме с коммунистом Билоусовым. Если бы Бандера узнал об этом сотрудничестве, то перевернулся не один раз в гробу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Борисович 15.09.2015 08:19
Якщо Карась - Саакашвілі. То Беззубенко - Маша Гайдар!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Рамір 15.09.2015 04:55
Беззубенко-права рука Одарича і друган Тулуба,а ще затятий регіонал.
Он скільки "достоінств" у нього! :D :lol: