реклама
Sucurity Police

реклама

У соціальних мережах з’явилась інформація про те, що начебто учні Черкаської спеціалізованої школи №17 з ініціативи адміністрації змушені ходити на заняття у краватках.

Фото зі сторінки Валентина Чернявського в соціальній мережі «Фейсбук»

Фото зі сторінки Валентина Чернявського в соціальній мережі «Фейсбук»

Коштує краватка 80 грн, які керівництво школи збирає з батьків. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомляє черкаський журналіст Валентин Чернявський.

«А тим часом керівництво школи №17 «рекомендувало» усім батькам здати 80 грн на китайські краватки для дітей. Тепер деякі учні мають ось такий вигляд, бо куди ж тепер без нового аксесуару? Як вам шкільна мода?» – йдеться в повідомленні.

Фото зі сторінки Валентина Чернявського в соціальній мережі «Фейсбук»

Фото зі сторінки Валентина Чернявського в соціальній мережі «Фейсбук»


«Прочерк» звернувся за поясненнями до директора школи №17 Дмитра Бунякіна. Однак, працівниця школи, котра підняла слухавку замість директора, повідомила, що сам керівник школи не буде коментувати ситуацію.

– Коли інші школи вводять обов’язкові елементи форми, то нічого? Директор не буде нічого коментувати. Це рішення ради школи, – сказала вона.

Які саме навчальні заклади має на увазі працівниця та яку посаду обіймає в школі, вона не пояснила.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #26 лего 21.09.2015 17:51
Во многих школах собирают на фирменные школьные дневники, галстуки, форму, тетради и т п Это директорский бизнес. а шо такого. Воровская страна. Родители воруют кто в ГАИ кто на фабрике кто на металоломе. Депутаты и министры воруют заводами и миллионами из бюджета. Кто на чем может. Страна воров. директорату тоже нужно жить. школьники вырастут тоже будут воровать. Пусть учатся
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #25 гость 17.09.2015 22:29
Краватки - це лише ода з "оборудок" адміністрації. Так, приміром, ВСІ робочи зошити, "централізовано закуплені" для учнів з мінімальним "відкатом" від 20%!
Так, наприклад, за робочий зошит "New Success elementary Workbook with Audio CD" (ISBN: 9781408297094), "деруть" 205грн, тоді як його оптова ціна - 161,5грн!!!
Але чомусь, батьки, як покірне стадо, віддають зароблені кошти на відновлення сімейного бюджету адміністрації, що "поиздержалась" после отпусков на "морях"...
Цікава "арифметика" виходить, якщо помножити на кількість учнів в паралелі, чи не так?!
http://halinbook.com/book-details/english/secondary/new-success/new-success-elementary.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #24 Батрахоміомахія 17.09.2015 12:50
Батьки - це тупе стадо. Це правильний діагноз. Таким же тупим стадом вони продовжують бути, віддаючи своїх дітей в черкаський педуніверситет ім. Черевка. Батьків новоявлених студентів уже двічі збирали на батьківські збори в цьому вузі. І батьки пішли !!! Які батьківські збори? Студенти - це дорослі люди!!! А батьки тупим стадом зібрались і тупо віддавали по 3 тисячі гривень внеску на цей так званий університет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #23 Родительское собИрание 17.09.2015 11:03
Не знаю как в других школах, может это теперь и нормально, но пока с женой учили там дочку, убедились, что в 17-й собирают "всегда и на все" начиная от мыла и заканчивая шкафами. На охрану, плазму, шторы, подарки, галстуки, книжки, окна, День учителя, английский или другой, уборку, на "четко обозначенного" фотографа (и не дай Бог предложить другого)... Всего уже не помню. Когда ребенок подрос и сообщал о родительском собрании, мы уже прямо ему говорили - "узнай сколько в этот раз, остальное слышали".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #22 Reter 17.09.2015 10:43
Цитую КАКТУС:
Ситуація в школі із збором готівки доходить до фарсу, збирають на все, в тому числі на подарунки вчителям, згідно прейскуранту, благодійний внесок також. А у туалетах шкільних навіть мила немає. Якщо директор не коментує ситуацію, то чому ситуацію не коментують правоохоронні органи????


А що,хтось писав заяву в правоохоронні органи?Дивні люди,клацають на клаві і думають,що крім них самих ще хтось це читає))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #21 КАКТУС 17.09.2015 09:54
Ситуація в школі із збором готівки доходить до фарсу, збирають на все, в тому числі на подарунки вчителям, згідно прейскуранту, благодійний внесок також. А у туалетах шкільних навіть мила немає. Якщо директор не коментує ситуацію, то чому ситуацію не коментують правоохоронні органи????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #20 КАКТУС 17.09.2015 09:43
Взагалі то збирали по 100 грн. готівкою, по наполегливій рекомендації класних керівників. Ніяких зразків ніхто не показував. Зрозуміло, що спочатку зібрали гроші, замовили галстуки, потім будуть роздавати. Цікаво по якій ціні придбали, на кого виписана накладна, і скільки поклали в кишеню необлікованих коштів. Викликає сумнів і ціна: чи не задорого для такого виробу????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #19 чернь 17.09.2015 07:35
Новому главе “Укрнафты” будут платить не менее миллиона долларов в год. В документе отмечается, что годовая основная заработная плата Роллинза составит гривневый эквивалент $500 тыс. и будет выплачиваться ежемесячными платежами. http://ukrrudprom.ua/news/Novomu_glave_Ukrnafti_budut_platit_ne_menee_milliona_dollarov_v_.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #18 гость 16.09.2015 23:28
А Євген Степко, Департамент освіти, теж відмовився від коментарів?
Чи в його компетенцію нагляд за діями директорів шкіл не входить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #17 гость 16.09.2015 22:28
Краватки - це лише одна із "оборудок" адміністрації, яких вже вистачить на кримінальну справу про зловживання службовим становищем з метою власного збагачення. Так, наприклад, ВСІ робочи зошити, "централізовано закуплені" школою для учнів з мінімальним "відкатом" від 20%!