реклама
Sucurity Police

реклама

«Похоронною риторикою» назвав виступ свого колеги – депутата-комуніста облради Івана Костогриза екс-регіонал Віктор Беззубенко.

Перед цим на сесії Костогриз сумно пригадував події майдану, називаючи минуле «позорною сторінкою».

– Одні й ті самі особи закликають до миру і злагоди, а потім кричать «Комуняку на гіляку!» – скаржився комуніст.

Опісля взяв слово Віктор Беззубенко, який, як колишній регіонал, бачив багато позитиву у тому, що зробила попередня влада.

– Колеги, нам не соромно те, що ми відпрацювали цю каденцію! Ми після себе залишили гарні лікарні, діагностичні центри, стадіони. Це тисячу об’єктів за які голосували у цій залі. І якщо десь в якийсь час ми неправильно відреагували на штурм облдержадміністрації, то на це була Божа воля. А взагалі мені було не соромно працювати тут! Багато рішень було гарних, позитивних! – запевнив Віктор Беззубенко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #8 Микола Петрович 18.09.2015 09:20
Ото такі “бики” і ляпають аби що попало, якщо нема чого по-суті сказати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Голод 18.09.2015 08:09
Про що мова? Про що стаття? Думаю, що ключовий меседж цього інформаційного .. гм... заключається в "Опісля взяв слово Віктор Беззубенко, який, як колишній регіонал". Ніочьом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Артем 17.09.2015 19:08
Ну не согласна, нельзя всех под одну гребёнку чесать. Я хоть и спрятала свой либерализм в карман, но Беззубенка знаю лично! И кстати только из-за этого и знаю что не партия говорит о человеке, а его поступки!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Хтось 17.09.2015 19:04
Цитую бик:
що беззубенка, що костогриза - на смітник історії. До речі, такі прізвища їх роду дали неспроста. Очевидно, заслужили

А ви собі нік для допису теж обрали неспроста?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 федор принципиальный 17.09.2015 17:54
А в карман сколько положили-ни слова,стеснител ьные.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Петя с Химпаса 17.09.2015 17:14
Чет посыл статьи вообще непонятен. О чем это? Просто упомянуть, что Беззубенко бывшийй региональных?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 ЛЮБИБОЖЕПРАВДУ 17.09.2015 16:51
Цитую бик:
що беззубенка, що костогриза - на смітник історії. До речі, такі прізвища їх роду дали неспроста. Очевидно, заслужили

Прізвища їм від пра-прадідів дісталися і вони ними гордяться, а ти мабуть відповідний нік собі підібрав, людей не по прізвищах судять а по їх справах, а Беззубенко зі своїми обов"язками справлявся добре, а те що це було прирегіонах то не ми вибираємо час, а час вибирає нас, а деякі прищі, які тепер на цьому піаряться, тайно прислуговували тулубу і хто з них більше заслуговує на повагу...?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #1 бик 17.09.2015 14:39
що беззубенка, що костогриза - на смітник історії. До речі, такі прізвища їх роду дали неспроста. Очевидно, заслужили