реклама

реклама

Депутат Черкаської міськради Юрій Ботнар, який був в числі активістів, що кричали міністру МВС «Ганьба!», каже, що ніхто з активістів не тримає вдома чогось протизаконного та веде здоровий спосіб життя.

Про це він сказав, щоб упередити можливі репресії проти активістів, які висловили свою позицію Авакову.


– Бо Аваков, то ще гірше Захарченка. Він без задніх думок звинувачує людей і цілі організації. Я думаю, що скоро звинуватить весь український народ, що його не зрозуміли. Принаймні, коли буде тікати в Італію, то точно буде звинувачувати, – сказав Бонтар, презентувавши для Авакова сукню, у якій тому порадив тікати.


реклама

Коментарі  

 
+2 #15 Димитрий 21.09.2015 21:47
Цитую незнайка:
помницца пропехивали зам губера

хай Бог милує...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 бульба 21.09.2015 20:23
Цитую Александр:
О , Боги, ну когда уже этот Ботнар пропадет куда-нибудь. Позорит всю Свободу. Выскочка не обр..зованная. Я по другому сказать и не могу!Ну что это за деятель?

Ви новий поліцейський? Тоді зрозуміло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Олег 21.09.2015 19:17
Ботнар слабо пальцы показать Авакову !!! Которые тебя учили в школе!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 дуплик 21.09.2015 18:41
не теба розписуватися від імені всього народу коли ти не найкращий його представник
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Бабця Параска 2 21.09.2015 18:00
Сын нардепа от «Свободы» Олега Тягнибока не справился с управлением «Тойоты-Кэмри» и слетел с трассы Киев-Чоп.
Сообщение об автопроисшестви е от человека, назвалась Гордеем Тягнибоком, милиция получила вечером 20 сентября.
18-летний Гордей Тягнибок является младшим сыном нардепа Олега Тягнибока.
В половине девятого вечера 20 сентября на линию «102» поступило сообщение от киевлянина о механические повреждения автомобиля «Тойота Кэмри».
На место ДТП выехали сотрудники ГАИ, которые были на посту в Опарипсы, но когда инспекторы доехали до Птичи, поврежденного авто там уже не было, только следы от съезда автомобиля с дороги в кювет.
Очевидцы сообщили, что водитель сумел выбраться из кювета и помчался в направлении Киева
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 Фотограф 21.09.2015 16:35
Если вся "Свобода" такая как Швайка и Ботнар, то тогда и тюрьма санаторий
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Черкащанин 21.09.2015 15:11
Цитую Ukr:
Юрко Ботнар сильно ризикує. Авакову варто тільки розпорядитися, хто і яким чином видав Ботнару довідку про те, що він є бійцем полку МВС (саме МВС!) - причому і на сьогоднішній день.

Засада! Ботнару така перевірка - ні до чого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 ### 21.09.2015 14:38
Шкода, що дідуся Фрейда вже нема серед живих - він міг би пояснити причини гарячого бажання Юрка вдягать мужиків у жіночі плаття ;-) Зря "Свобода" подалася до радикалів-ляшенківців. З ким поведешся... :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 вовсеня 21.09.2015 14:15
Може нагадати тобі де ти був під час запеклих боїв на Майдані?До дому їздив, в Черкаси за теплою шапкою!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 вовсеня 21.09.2015 14:14
Ботнар, ...., коли це ти встиг повоювати в АТО, що висуваєшь себе бійцем, учасником АТО? Приїхати до Широкіно і сфоткатися з АК це ще не брати участь в бойових діях. ....., .... з очей громади і не позорся! ......!