реклама

реклама

Завтра о 13 годині у Черкасах біля входу в колишній Палац піонерів та коло центрального ринку народний депутат Олег Ляшко зустрічатиметься з черкащанами.  Прес-секретар депутата Андрій Лозовий підтвердив, інформацію про візит на Черкащину Олега Ляшка. У програмі поїздки лідера Радикальної партії України – також зустрічі з людьми в Смілі, Каневі та селі  Червона Слобода.

Олег Ляшко дає майстер-клас стрибків на скакалці дітям у санаторії (фото - особиста сторінка О.Ляшка у Фейсбук)

Олег Ляшко дає майстер-клас стрибків на скакалці дітям у санаторії (фото - особиста сторінка О.Ляшка у Фейсбук)

 

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+7 #10 Філософ 10.08.2011 08:38
Цікаво в чому полягає його радикалізм? Можливо в тому, щоб радикально зраджувати та обливати брудом тих, за ким вчора йшов, кому клявся у вірності?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Вітя Бульба 10.08.2011 00:59
Головою Черкаської обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка має стати - Валерій Вишиваний!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Знающий 10.08.2011 00:42
Кому такой депутат нужен?И чего он лезет на Черкащину?!Ведь будет самовыдвигаться в другой области!Нормаль ные партии,я думаю,такого героя не возьмут - достаточно "весёлая" биография - скандал с Борей (смотрите видео в интернете), скандал с педофилией в Артеке!Что он хочет добиться этим визитом?! :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #7 Яка різниця 09.08.2011 21:34
знову ви переходите на особисте. Кому яка справа традиційний він чи ні? Люди добрі, скажіть будь-ласка, Вам як Українцям, краще щоб був при владі гомосексуаліст але ви жили гарно, чи краще мати такого Ваню(Яника) "заятливого" натурала, але ви будете жити як в коморі у діда Івана????? ))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Лола 09.08.2011 21:11
И так все достало, еще Ляшка нам не хватало!А он что еще хочет?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Просто Петро 09.08.2011 17:26
А після цієї зустрічі часом не буде майстер-класа із педікульоза?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Изя 09.08.2011 16:22
поскольку "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

то назову Ляшка просто - человеком с не традиционной сексуальной ориентацией =)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Максим Колісник 09.08.2011 16:17
Анекдот в тему: "Девушка, вы вышли бы замуж за радикала?" "За ради чего?"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Василь 09.08.2011 16:15
О це так новина!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Ой фу! 09.08.2011 16:09
Ради чого, ви кажете, Ляшко на Черкащин1? :-x