реклама

У Черкасах відбулися загальні збори кредиторів ТОВ «Черкаська продовольча компанія», представники кредиторів прийшли з підробленими дорученнями. Про це заявила арбітражна керуюча ЧПК Наталія Левченко, повідомляють «Українські новини».

Зокрема, зі слів Левченко, на зборах були присутні 6 кредиторів з 8, проте «Вознесенську продовольчу компанію» («ВПК») представляли двоє представників – один із нотаріально завіреною довіреністю підприємства, як вимагає законодавство, а другий – із підробленим підписом нібито керівника «ВПК».

Решта кредиторів, серед яких державний «Укрексімбанк», не відреагували на таке грубе порушення і продовжували голосувати за обрання комітету кредиторів – головного представницького органу всіх кредиторів у справі про банкрутство.

Зі слів ліквідатора, представник із підробленими документами є «підставною» особою, завдяки якій власник компанії-банкрута ЧПК Сергій Подобєдов зможе заявити «фіктивні» права вимоги та ухвалювати «потрібні» рішення зборів кредиторів. Це традиційний спосіб, який дозволяє власникам-боржникам піти від сплати боргів, навіть якщо компанія перебуває у стадії банкрутства.

Підробна довіреність

Підробна довіреність


Нагадаємо, що з 2011 ТОВ «Черкаська продовольча компанія» у процесі банкрутства. За судовим рішенням арбітражним керуючим і розпорядником майна призначена Левченко Наталія. Загальна кредиторська заборгованість ЧПК становить близько 6,2 млн доларів, їз них близько 9 млн грн – перед податковою інспекцією. Серед кредиторів – Укрексімбанк, Вознесенська продовольча компанія, податкова інспекція, Черкаська м’ясна компанія і низка інших компаній.

«Законна» нотаріальна довіреність

«Законна» нотаріальна довіреність


Власником «Черкаської продовольчої компанії» є відомий черкаський бізнесмен, екс-народний депутат Сергій Подобєдов. Черкаський бізнесмен намагається утримати контроль над підприємством.


За інформацією ЗМІ, ТОВ «Черкаська продовольча компанія» здійснює відвантаження м’ясопродуктів через кілька компаній-посередників (ТОВ «МІТ АГРО» і компанію «Свіженька»), підконтрольні В. Медведчуку, в Росію. Тільки в 2015 році, незважаючи на російські санкції, Подобєдов примудрився експортувати в Росію до 100 т м'яса.

реклама

Коментарі  

 
+1 #1 мажор 06.10.2015 11:46
подобедова и медведчука разобрать на м..со и экспортировать в (п..)рашу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...