Черкаські дзюдоїсти піднялись на подіум одних із найбільш масштабних європейських змагань.

Турнір Warsaw Judo Open, що проходив у Варшаві, зібрав близько 1200 молодих спортсменів із 25 країн Європи. Свої медалі на престижному європейському турнірі здобули черкащанин Іван Прудиус та представник Умані Лука Нетяга, інформує «Черкаський спорт».

Змагання проходили у трьох вікових групах – U-15, U-17 та U-20. Цікаво, що Черкащина в турнірі була представлена двома спортсмена й обидва змогли вибороти особисті нагороди.

П’ятнадцятирічний Іван Прудиус (тренер Алла Назаренко) став чемпіоном у ваговій категорії 42 кг. Його ровесник з Умані – Лука Нетяга (тренер Володимир Нетяга) оформив бронзу у вазі 73 кг. Загалом же українці привезли з польського турніру 6 нагород.