реклама
Sucurity Police

реклама

Міський голова закликає черкащан прикрасити свої авто прапорцями

Міський голова закликає черкащан прикрасити свої авто прапорцями

Прикрасити на День Незалежності свої автомобілі синьо-жовтими прапорцями пропонує городянам міський голова Черкас Сергій Одарич. Влада міста вже замовила виготовлення 2 тисяч таких прапорців. Про це мер повідомив сьогодні на прес-конференції.

 – Їх вартість буде 30 грн. Придбати їх можна буде на вулицях міста у розповсюджувачів преси. Ми розраховуємо, що в цю п’ятницю, 19 серпня, реалізовуватиметься перша партія. Також прапорці можна буде придбати на першому поверсі у міськвиконкомі, – розповів Сергій Одарич.

Мер пропонує черкащанам прикрашати свої авто національною символікою і 23 серпня – у День національного прапора – і 24 серпня – у День Незалежності.

– Прапорець має спеціальне кріплення на бокове скло автомобіля, він кріпиться надійно, не злітає. Це має дуже класний вигляд, коли прапорець розвівається під час руху автомобіля, – зауважив Сергій Олегович.

Якщо бажаючих придбати прапорці буде більше ніж самих прапорців, то не біда. Мер запевнив, що влада підстрахувалася і, у разі потреби, за одну добу зможе подвоїти кількість прапорців.

Як поінформував Сергій Одарич, собівартість виробництва одного прапорця коштує 23 гривні.

– Місто на прапорцях не зароблятиме. Міська влада просто сформулювала ідею і займалася пошуком тих підприємств, які готові були взяти на себе внесення передоплати за прапорці і подальшу їх реалізацію, – сказав мер.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 NOU 16.08.2011 13:39
Цитую Виктор:
"Прочерк" - це майданчик коректних дискусій! :lol: :lol: :lol:

Ty w eto poveril :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Виктор 16.08.2011 10:28
"Прочерк" - це майданчик коректних дискусій! :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 обдиралич 16.08.2011 07:19
той, хто буде їхати з прапорцем Одарича - ЛОХ! :P :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Лис 15.08.2011 20:46
Неужели в Черкассах найдется 2 тысячи идиотов и простофиль, которым можно впарить задрипанный флажок по цене 30 грн? Очередной откат в мэрии!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Следопыт 15.08.2011 15:12
Цитую Аноним:
йце все муть

"Заячьи петли" - это для дилетантов из обэпа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Детектор 15.08.2011 14:37
Те, що мер ПОВИНЕН був зробити - це перейменувати "совкові" вулиці Черкас хоча б до 20-річчя Незалежності. Цього так і не зроблено. Обіцяв, що всі вивіски в Черкасах будуть українською? Цього теж немає. Обіцяв держпрапори на всіх держустановах. Цього теж немає - навіть не біля кожної школи побачиш. Які тоді прапорці?! І ціна така дивна від колишнього борця за демократію - по 30 монеток. Нічого не нагадує?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Мда... 15.08.2011 14:35
Таким тиражем по 13 грн??????
Прапорці нашої організації тиражем 50 шт. коштують по 15 грн. Задумайтеся які ж тут відкати....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Зон 15.08.2011 13:51
Так и ищет, где бы бабла срубить на шару ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Аноним 15.08.2011 12:56
йце все муть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Аноним 15.08.2011 12:55
Шановні, це що за маразм. В Епіцентрі садовий фонарик який вдень зараджається від сонця (мабудь через сонячну батарею), а потім світить вночі (значить в ньому є акумулятор що зберігає електроенергію та фотоелемент який визначає ступінь освітлення сонцем і вмикає освітлення) коштує 15 грн. з ПДВ (ПДВ=2,5 грн.), а тут якийсь прапорець 30 грн. Це просто звичайна наглість. Хочуть і тут дурити. Мерія ще має доплачувати водіям за те що вони будуть чіпляти ці прапорці на авто.
:-* :-* :-*