реклама

реклама

Слідчим відділом керівнику обласного осередку «Свободи» Андрію Кучі було направлено лист з проханням надати дані всіх членів партії в області.

Своє здивування з-приводу цього Куча озвучив у «Фейсбуці». За словами активіста, він не збирає персональних даних.

«Хотів сказати у слід чолов'язі, який це приніс, чи не зібрати йому ключі від офісів і житла, де живуть наші партійці?... Я – людина законослухняна і не збираю персональних даних. А якщо вони в мене випадково і були, то зникли випадково, якраз перед приходом такого ж чолов'яги ще в часи Януковича. І більше я їх не поновлював. Знову МВС займається не тим, чим треба. Якщо вам треба керівники, то йдіть в управління юстиції. Керівники в нас публічні люди», – наголосив Андрій Куча.


реклама

Коментарі  

 
0 #17 Черкащанин 02.11.2015 10:20
Трудно без счастья и воли,ночь бесконечно длинна,буря бы грянула что ли,чаша с краями полна.Грянь над пучиною моря, в поле,в лесу засвищи,чашу вселенского горя всю расплещи!УКРАИН О,ВСТАВАЙ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Эней 30.10.2015 17:36
Цитую ВОКАВА:
Влада яка позбавляє народ виборів отримує Майдан."Свободу" штовхають на непарламентські форми боротьби. Результат "Свобода" не захистить в судах,навіть за наявності по кілька протоколів з кожної з ДВК. Тому залишається Громадський тиск на владу. Українська Визвольна війна продовжується.

Может, для начала попробовать защитить результаты в судах? А то визгу до небес - и НИ ОДНОГО обращения в суд! И, пардон, штурмовать парламент и гранатами кидаться начали за два месяца до выборов!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Эней 30.10.2015 17:34
Цитую ревізор:
Чергова московська качка. :cry: Зі Свободи знову роблять "героїв-мучеників". Ясна річ - списки місцевої організації НІХТО НЕ ЗОБОВЯЗАНИЙ І НІХТО НЕ ДАСТЬ. Тоді навіщо це шоу? Так кадебешня організовує "протестний електорат"...

Вы обвиняете следователя Вовченко в сотрудничестве с ФСБ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Безпартійний 30.10.2015 16:45
Взагалі, докази можна збирати лише відносно підозрюваних осіб, а не щодо всіх свободівців, навіть тих які абсолютно не мають ніякого відношення до вказаних злочинів. Слідчий це мав би знати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Знающий 30.10.2015 16:26
А информацию о помещениях и полиграфии зачем? Не много ли информации просят не относящийся к уголовному делу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 007 30.10.2015 16:17
ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЧЕРКАСЬКИХ СВОБОДІВЦІВ ЗБИРАЮТЬ ЗА ДОРУЧЕННЯМ АВАКОВА
http://vikka.ua/novini/36092-informatsiyu-pro-cherkaskih-svobodivtsiv-zbirayut-za-doruchennyam-avakova.htm
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Д... 30.10.2015 15:55
Цитую 007:
Таїса Гайда
38 хв. · Змінено ·
Народ, а "рішучі реформи" порошенка тільки я не помічаю?


Так почему же. Вон БПП+...+ ... виталя взяли в области всего 15% (по даным Черкащан). народ все замечает. А щас неделю думают как Папе сказать чтоб не рассерчал
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 007 30.10.2015 15:44
Таїса Гайда
38 хв. · Змінено ·
Народ, а "рішучі реформи" порошенка тільки я не помічаю?
Він як алкоголік. який обіцяє сім*ї , що не буде пити і буде працювати а потім перша рюмка і понеслась... все по-старому чи то "по-новому"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Дебилчик 30.10.2015 15:28
Цитую злий:
це вони таким чином примушують Свободу наші голоси злити ригам та БПП в ОДА?


100%!!!!!!!

ВОТ АНА КАКАЯ НАРОДНАЯ ВЛАСТЬ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 ВОКАВА 30.10.2015 15:27
Влада яка позбавляє народ виборів отримує Майдан."Свободу" штовхають на непарламентські форми боротьби. Результат "Свобода" не захистить в судах,навіть за наявності по кілька протоколів з кожної з ДВК. Тому залишається Громадський тиск на владу. Українська Визвольна війна продовжується.