реклама

реклама

Реанімація влади Януковича на Черкащині розпочалася з входження до обласної ради «Відродження» на чолі з одіозним тандемом Яценко-Даценко. Про це у «Фейсбуці» заявив депутат Черкаської міськради Микола Булатецький, який, до речі, раніше перебував у досить дружніх стосунках з Леонідом Даценком.

«Ці братки затоптали грошима, ногами Уманщину та прилеглі райони - чим брутально сфальшували вибори…. P. S. Попереджаю: Яценко-Даценко - найнебезпечніший тандем для політичного життя Черкащини», – заявив Микола Булатецький.

реклама

Коментарі  

 
0 #15 Іванович 03.11.2015 23:02
Цитую Регіональна Тальнівщина:
Хто в партії шл...шка - риґи
Хто в партії відродження - риґи
Хто в партії БПП - риґи
Хто в партії черкащани - риґи

роблять вигляд, що не поділилися. Смішні такі :-x

Хто в партії Юльки - сплошні риги,
Хто в партії Свободи- нормальні хлопці !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Чукча 02.11.2015 11:09
Все, пропала обласна Рада :cry:

27 серпня 2015, 16:34 Новини Черкас та Черкаської області
Хамство – це зараза, яка розповзається в Черкаській міській раді та взагалі на Черкащині, – вважає Любов Майборода. – Стає модним хамити. Це треба засуджувати, в тому числі засобам масової інформації. Хамство – руйнівне. Коли люди кричать, вони один одного не почують. Такі «шоу», які влаштовує в міськраді Микола Іванович Булатецький, в його віці, на мою думку, соромно робити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Рудий Панько 02.11.2015 10:24
Жили-були в українському селі два куми. Робили, гуляли - всьо разом. Прийшла война. Один подався до партизанів, а другий в поліцаї. Ну ясно шо він увесь ліс там знав як своїх 5 пальців, сказав гансам де партизани ховаються. Ті на моциках поїхали, точно - сидять всі біля вогню. Там їх поколошкали, трохи в плєн взяли. Коли про все випитали, ведуть за комендатуру розстрілювати. І серед них - перший кум. А другий стоїть біля відкритого вікна, на столі шнапс, сало... Пересікся з кумом поглядами, витер жир на бороді - Тю, куме, ти шо - обідився?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 черкащанка 02.11.2015 09:32
Согласна, что тандем Яценко-Даценко "опасен для политической жизни Черкащины". Но наши люди ( к моему удивлению) выбрали их! А как вам тандеи Одарыч - Радуцкий? По-моему, ещё хуже! Но из двоих я бы отдала предпочтение Одарычу. Он хоть не истерит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Сашко 02.11.2015 00:13
Скільки Дацикові відсипав Антошка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10   02.11.2015 00:06
Зазнався Микола Іванович. З-а-з-н-а-в-с-я!! Князем Гвідоном себе відчув, після того, як в бочку по буремному морю-окияну революції поплавав. Навіть батька Салтана за царя не признає, не то, що трьох дівиць виткавщим йому за 20 грн. з автографом, нитку долі, не кажучи вже про якогось там Янгола з окунем захалявним. Прибило бочок до іншого острова Інше велике кохання там собі знайшов. Душу тепер готовий покласти за други своя. Траву молі забуде пожувати - буде йому те, що й його новим побратимам. Кірка зла!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Антон 01.11.2015 23:58
Булатецкий .... уже давно... не надо его всерьез воспринимать...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Регіональна Тальнівщина 01.11.2015 23:52
Хто в партії шл...шка - риґи
Хто в партії відродження - риґи
Хто в партії БПП - риґи
Хто в партії черкащани - риґи

роблять вигляд, що не поділилися. Смішні такі :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Про що ви? 01.11.2015 23:17
Цитую Муська:
Только дураки идут все время вперед. Умные идут туда, куда им надо.

Муська-Танька, але ж то ти про розумних кажеш. А при чому тут Дац?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 массоны 01.11.2015 23:04
А Толя Каверськийм тільки з партією Регіонів був, а тепер в БПП?