реклама
Sucurity Police

реклама

Нещодавно представники ВО «Свобода» оприлюднили попередній список депутатів, які проходять до Черкаської обласної ради. Згідно з попередніми даними «Прочерк» визначив, хто є наймолодшим та найстаршим депутатом обласної ради нинішнього скликання.

Фото з "Фейсбуку"

Фото з "Фейсбуку"

 

Відтак, наймолодшою депутаткою є представниця ВО «Свобода» тимчасово безробітна Оксана Ковбоша. Її вік – 24 роки.

Найстаршим депутатом облради є безпартійний пенсіонер з Черкас Микола Овчаренко, який балотувався від «БПП». Його вік – 66 років. Син Миколи Овчаренка, Сергій, який є радником голови Черкаської ОДА, теж балотувався в депутати, однак до облради не потрапив.

Серед тих кандидатів, які балотувалися, але не змогли отримати депутатські мандати, наймолодшим був Костянтин Малков 1997 року народження. 18-річний студент на виборах представляв партію «Наш край».

Найстаршим кандидатом, серед тих, хто так і не потрапив до обласної ради, був Анатолій Ліпкан 1939 р.н.

реклама

Коментарі  

 
-1 #33 Антон 03.11.2015 20:28
Цитую IT:
Цитую Оксана:
В мене на сторінці сотні фотографій, різних. Але журналісти відкопали саме це фото, щоб збільшити відвідуваність свого сайту.

Ти що, Ковбоша, справді вважаєш, що рожева майка на фоні кахлів стінки ванни, кухні чи туалету - це те, що може щось збільшити - IQ, віночок або відвідуваність сайту?! :-x

Смотри от зависти не лопни...для начала проверь свое IQ...оставь девочку в покое...у нее 4года политики впереди...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #32 IT 03.11.2015 14:48
Цитую Оксана:
В мене на сторінці сотні фотографій, різних. Але журналісти відкопали саме це фото, щоб збільшити відвідуваність свого сайту.

Ти що, Ковбоша, справді вважаєш, що рожева майка на фоні кахлів стінки ванни, кухні чи туалету - це те, що може щось збільшити - IQ, віночок або відвідуваність сайту?! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #31 Security officer 03.11.2015 14:39
Цитую Ukr:
Цитую Сhekista:
Понеслось г....но по трубам

Да, заметно, что ТЫ, "Чекиста", понеслось... :-x

ПРОШУ УСIХ ЗРОЗУМIТИ ,ШО ПОДОЛАННЯ РЕЧЕЙ ПУБЛІЧНО МОЖЕ З ЛИШНІМ СПОКОЄМ МАЄ СУТТЄВІ ЗАКУЛІСНІ РЕЧІ, ЯКІ ЗАКЛЮЧАЮТЬСЯ В НАМАГАННІ ЗУПИНИТИ НАПОР В ДОКУМЕНТУВАННІ ЗЛОЧИНІВ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #30 Думать надо 03.11.2015 14:11
Це до журналістів сайту питання. В мене на сторінці сотні фотографій, різних. Є і в діловому стилі. Але журналісти відкопали саме це фото, щоб підкинути вам теми для обговорення, збільшити відвідуваність свого сайту.

Ладно)))... Фотка ДУЖЕ гарна! Особливо віночок на голові ). Удачі в політиці, сподіваємось, що дійсно з благими намірами ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #29 Оксана 03.11.2015 13:32
Цитую Думать надо:
[quote name="Фейспалм мені в поміч"] Чтоб не комментировали внешность, нужно фото соответствующее депутату обл. совета предоставлять для публикации статьи. А это что? Воздержусь от советов куда с такой фотографией обращаться...


Це до журналістів сайту питання. В мене на сторінці сотні фотографій, різних. Є і в діловому стилі. Але журналісти відкопали саме це фото, щоб підкинути вам теми для обговорення, збільшити відвідуваність свого сайту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #28 Ukr 03.11.2015 12:51
Цитую Сhekista:
Понеслось г....но по трубам

Да, заметно, что ТЫ, "Чекиста", понеслось... :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #27 Сhekista 03.11.2015 11:33
Понеслось г....но по трубам у щирих.........
То только на Яныка пальцем показывали,что он в..р,теперь
куда ни посмотри везде одни в..ры во главе с Петей.
А сколько просто убийц украинского народа на Донбассе
это как то не рассматривается ,главное бабло,оно интересней.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #26 Виборець 03.11.2015 09:20
Цитую виборча комісія:
пані Оксано, згідно протоколів міської виборчої комісії, вибори по ?8 в/о міста Черкаси до облради вигав Олександр Черевко з результатом 19.0306% голосів виборців. Можливо Ви станете депутатом по партійній квоті, але на орузі № 78 вибори Ви програли.

Слава Богу, що пройшла ця дівчина, а не хапуга й пристосуванець Че..вко. Головне, щоб вона себе проявила нормальною депутаткою - ходила на сесії і голосувала для людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #25 Антон 03.11.2015 08:51
)))))))) давно в обл.раде не было Таких представниць...декольте поглубже и все будет хорошо Ксюша....такая приятная эстетика в зале заседаний....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #24 Сеня Рудик 03.11.2015 01:03
Дивуюсь скептичним коменрарям. Може ви вважаєте що хабарники і казнокради більщ гідні бути депутатами?
І ще одне питання до критиків нового закону з боку не пройшовших в раду кандидатів від БПП. Загляньте на результати голосування за цей закон у ВР і подивіться скільки якої фракції голосів за цей закон було подано.