реклама

реклама

Народний депутат Владислав Голуб поки що не готовий коментувати заяву керівника своєї фракції – Блоку Петра Порошенка у Верховній Раді Юрія Луценка щодо можливого розпуску Черкаської міської організації цієї політичної сили.

Фото: Вичерпно

Фото: Вичерпно


– Я поки що не готовий коментувати ці речі, бо я на ці вихідні був зайнятий іншими речами, зокрема, щодо підготовки та відбуття свята футболу в Корсуні-Шевченківському. Я ще не ознайомився з жодними заявами керівника моєї фракції. Я буду готовий прокоментувати такі речі, коли буду розуміти, про що була заява і в якому контексті, – сказав пан Голуб у коментарі «Прочерку».

Кореспондент видання спробував пояснити Владиславові Володимировичу, про що йдеться, але він відповів, що довіряє нашій інформації, але хотів би під час сьогоднішнього засідання фракції дізнатися про все від першоджерела – від самого Юрія Луценка.

– Існує інформація, що саме з Вашої ініціативи партія висувала Олександра Радуцького на посаду міського голови. Прокоментуйте, будь ласка, чи це правда, – попросили ми.

– Згідно з законом «Про місцеві вибори», кандидатів висуває міська партійна організація відповідної партії. Я не розумію, що таке «з моєї ініціативи», – відповів Владислав Голуб. – Якщо ви мене запитаєте, чи підтримую я ті дії, які відбувалися під час місцевих виборів, то моя відповідь: «Ні, не підтримую». І відповідні організаційно-кадрові рішення щодо деяких моїх помічників-консультантів я для себе прийняв. Вони будуть найближчим часом доступні на сайті Верховної Ради.

Сьогодні список помічників-консультантів нардепа має такий вигляд:


реклама

Коментарі  

 
0 #13 Очевидець 09.11.2015 22:35
Цитую Сізокрилому:
Бунякін, Радуцький і Калашник-молодший - усі у списку твоїх помічників, "нардеп"?..
Да уж, скажи мені, хто твій друг - і я скажу, хто ти...

А чому відсутня в списку Левчук Анна Віталіївна? Вона ж таку активну участь приймала в цьому дійстві.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Алиса 09.11.2015 19:56
У всех партий рыльце в пушку. От радикалов прошёл Лукирич Станіслав Іванович (бывший регионал,сборщи к титушек, в 90-х член ОПГ авторитета Норика)
От Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина- Гура Сергей. Игорь Мельников- Опоблок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Эней 09.11.2015 18:40
Цитую Пріам:
Цитую Эней:
Голуб был первывм на подтанцовке. Но кашу заваривали куда более серьёзные люди... Другое дело, что Голуб с компанией всю кашу торпедовцами изгадили - этого заказчик не просил и не планировал. Потому и будут драть за самодеятельност ь.

Скільки ж у нас цих торпедівців ? І усі як не БПП, так в Батьківщині, ПВД, Укропі, Оппе! Що ж то за групировка така була, що усі до владного корита присмокталися?

Мельник и Савин - в ПР, Бородай и Радуцкий - в БПП, Дискант - в БЮТ... Широким фронтом, чтобы при любых результатах выборов власть под себя трамбовать! А тут Одарыч упёрся! Потому и война! Потому и ПРиБЮТ был в 2013. Вот на кой ляд сейчас Порошенку надо было в это гнильё впутываться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Пріам 09.11.2015 16:43
Цитую Эней:
Голуб был первывм на подтанцовке. Но кашу заваривали куда более серьёзные люди... Другое дело, что Голуб с компанией всю кашу торпедовцами изгадили - этого заказчик не просил и не планировал. Потому и будут драть за самодеятельност ь.

Скільки ж у нас цих торпедівців ? І усі як не БПП, так в Батьківщині, ПВД, Укропі, Оппе! Що ж то за групировка така була, що усі до владного корита присмокталися?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Эней 09.11.2015 15:17
Цитую НК:
Голуб кашу заварив.

Голуб был первывм на подтанцовке. Но кашу заваривали куда более серьёзные люди... Другое дело, что Голуб с компанией всю кашу торпедовцами изгадили - этого заказчик не просил и не планировал. Потому и будут драть за самодеятельност ь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Знаю точно 09.11.2015 14:03
Цитую Прокурор:
Якби він був "достаточно умьон", то він би цього Радуцького й "ізначально" не проштовхував би. Та й зараз виявився "нєдостатно умьон", щоб чітко дистанціюватися від уголовщини і безпрєдєла, які творять в місті Шурка і компанія.
Дивися, Голубе, ще деньок "не готовий коментувати" будеш - і підеш в політичний утіль назавжди - разом зі своїм косячним протеже - Радуцьким!

То что Голуб не принимает решений с кондачка и не мелет язиком по чем зря, как раз и доказивает , что умен
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Історія 09.11.2015 13:09
24 квітня 2013, 07:20 ПРОЧЕРК
Учора під час прес-конференції представники кількох політичних сил – Партії регіонів, «Батьківщини» та позафракційної депутатської групи «Черкащани» – продемонструват и журналістам заяву щодо скликання сесії з питанням про імпічмент міському голові.
(На фото Радуцький, Мельников, Горкун, младший Булатецкий – глава БЮТ в горисполкоме)
– Тут може раптом щось статися, не дай Бог, звичайно. Мер міста може захворіти і, відповідно, не зможе прийти на 10.00… Пішли вже такі маніпуляції з його боку: Усе ж зрозуміло – щоб завтра дійсно провести сесію міськради, – сказав депутат Олександр Радуцький
Натомість голова фракції Партії регіонів у міськраді Ігор Мельников вважає такі непослідовні призначення сесій мером «агонією».
– Він то одну сесію призначає, то іншу… Усе ускладнює, ускладнює… У нього вже, вибачте, якась політична агонія! – описав почуття мера Ігор Петрович
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 Сізокрилому 09.11.2015 12:33
Бунякін, Радуцький і Калашник-молодший - усі у списку твоїх помічників, "нардеп"?..
Да уж, скажи мені, хто твій друг - і я скажу, хто ти...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Прокурор 09.11.2015 12:29
Цитую Знаю точно:
Голуб достаточно умен и вовремя понял, что надо дистанциировать ся от тех,кто его компроментирует

Якби він був "достаточно умьон", то він би цього Радуцького й "ізначально" не проштовхував би. Та й зараз виявився "нєдостатно умьон", щоб чітко дистанціюватися від уголовщини і безпрєдєла, які творять в місті Шурка і компанія.
Дивися, Голубе, ще деньок "не готовий коментувати" будеш - і підеш в політичний утіль назавжди - разом зі своїм косячним протеже - Радуцьким!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 Знаю точно 09.11.2015 11:55
Голуб в выборный процесс не вмешивался почти с самого начала. Потому что с самого начала увидел, что Радуцкого "несет" и он при полном отсутствии грамотной кампании делает одни глупости. А Голуб достаточно умен и вовремя понял, что надо дистанциировать ся от тех,кто его компроментирует