реклама

реклама

Міський голова Сергій Одарич, який у другому турі виборів 15 листопада змагатиметься за посаду мера з Анатолієм Бондаренком, висловив у «Фейсбуці» подяку нардепу від Блоку Петра Порошенка Владиславу Голубу за його позицію, висловлену в коментарі «Прочерку».

«Вдячний Владиславу Голубу за позицію, – пише Сергій Одарич. – В нас виникали часом конфлікти у спілкуванні, які були зумовлені особистісними симпатіями/антипатіями. Вірю, що все це лишилось позаду. А попереду – спільна робота для України і для Черкас».

реклама

Коментарі  

 
0 #8 федор принципиальный 09.11.2015 21:09
Опыт объегорить конкурента у одарича великий-природный дар и"считать"в свой карман научился.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Черкащанин 09.11.2015 16:42
Цитую Чукча:
Кєша? Сергію Борисовичу! Що знову імьпічьмент? Що, знову Білоусов в.о.?

Кузя, ти ж знаєш, що в разі імпічменту цього разу вже не Білоусов буде в.о.- тоді навіщо запитуєш-язвиш, людей дражниш, з вогнем граєшся?!
Ти просто скажи своєму Одаричу, що коли він виграє (а так і буде, зважаючи на безальтернативн ість), то йому треба буде засучить рукава і пахать, пахать, пахать на благо міста, а не своє, Моні і Ільченка... Інакше вилетить і з крісла, і з міста - причому з грандіозним шухером! І під зад йому дадуть вже не продажні депутати і не віртуальні ГО, а реальні черкащани. Про це є кому потурбуватися - бо тупою бездіяльністю цей "вічний мер" вже дістав!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Чукча 09.11.2015 16:08
Цитую Кєша:
Серьожа, якщо ти думаєш, що тебе спасуть київські братки - помиляєся :P :P Готуйся до імпічменту!! :P 90% черкащан - проти тебе. І з цим нічого не поробиш :D :lol: :D :lol: :D

Кєша? Сергію Борисовичу! Що знову імьпічьмент? Що, знову Білоусов в.о.?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Эней 09.11.2015 15:06
Лежачих не бьёт?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Памятаємо 09.11.2015 14:03
Уведений до складу виконкому опозиціонер підконтрольний Тулубу
07 травня 2013, 08:49 Новини Черкас та Черкаської області
За вказівкою «губернатора» в склад виконавчого комітету вводять головного опозиціонера, голову обласної організації «Батьківщина» Анатолія Бондаренка, якого до цього, два роки тому, губернатор ганьбив, звинувачував у кримінальних злочинах, звинувачував у тому, що він підробляв собі диплом про вищу освіту, і ці звинувачення не зняті, не спростовані, але фракція «регіонів», фракція комуністів, по команді «губернатора», одностайно голосує за введення лідера опозиції в склад виконавчого комітету.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Тася 09.11.2015 13:46
У Одарича таки не вистачає розуму максимально дистанцююватись від усього що зветься БПП, жаль, позицію Бондаренко ми теж так і не почули, робимо висновок, партії та прізвища різні, суть та сама, вони не чують українців і тупо кучкуються в банди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Кєша 09.11.2015 13:31
Серьожа, якщо ти думаєш, що тебе спасуть київські братки - помиляєся :P :P Готуйся до імпічменту!! :P 90% черкащан - проти тебе. І з цим нічого не поробиш :D :lol: :D :lol: :D