реклама

реклама

Не треба чекати 11 грудня, поки Арсеній Яценюк прийде звітувати до Верховної Ради, а треба думати, що робити з таким Урядом і знищеною ним національною економікою вже сьогодні. На цьому наголосив народний депутат родом із Чорнобаївщини Микола Томенко під час свого виступу в парламенті, інформує його прес-служба.

Він нагадав, що абсолютна більшість населення сьогодні не сприймає владу, і ледь не 80% громадян вважають, що Україна рухається у неправильному напрямку.

– Напередодні звіту Уряду хтось «запустив» тезу про те, що це нібито Путін хоче відставки Уряду. Але більш пропутінського уряду наша країна не знала! Це – пропутінський уряд за формою, бо він свою бездарність і корупцію прикриває Путіним, і за змістом, тому що так «вбити» соціально-економічну ситуацію в Україні – це означає «підготувати» нашу країну для зовнішніх загроз і передати її Путіну «на тарілочці», – заявив Микола Томенко. – Нам не просто треба всіх міністрів замінити, і не об’єднати пару керівних «крісел», а треба змінювати насамперед стратегію діяльності Кабміну. Бо уряд не може далі «вбивати» країну. Сьогоднішній Кабмін Яценюка – це уряд зовнішнього управління, бо він ухвалює рішення в інтересах міжнародних компаній, а не національної економіки. Він вже просто знищив українську економіку та соціальний добробут українців. Тому годі чекати Яценюка зі звітом 11 грудня.

До речі, нагадав Томенко, 11 грудня – це останній день пленарного тижня. Наступний день сесії – 22 грудня, а там через кілька робочих днів парламенту і «канікули» до 12 січня…

– Але якщо ми і далі зволікатимемо і не будемо реагувати на ситуацію, то люди вже вимагатимуть забратися від нас, бо ми не здатні змінити ситуацію. І тоді вже третього Майдану, де по 5 разів на добу гімн співали, не буде. Тоді вже друга Коліївщина буде, – вважає Микола Томенко. – Тому вимагаю вже зараз, не чекаючи звіту Уряду Яценюка 11 грудня, виробити план дій про те, як змінити не лише склад Кабміну, а й стратегію його діяльності, де на першому місці – інтереси України, власного народу та української економіки. Не проти Путіна треба боротися, а ЗА УКРАЇНУ.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Горпина 11.02.2016 21:04
"Уряд Яценюка"?! Тобто - президент не з нами?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Горпина 11.02.2016 21:03
Цитую Газетяр:
Більш точне визначення - антиукраїнський і антидержавний.

И не нужно говорить "уряд Яценюка"! Президент что, с Луны наблюдает? Солдат не кормят, одеть не могут - хоть хтось наказан?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 О.ЧУПРИНА 27.11.2015 21:46
Цитую FS:
Цитую О.ЧУПРИНА:
У призначенні саме такого Уряду є вина в тому числі і Миколи Томенка,але він добровільно кається.

Сам хоч зрозумів, що сказав? Що за вислів карявий - "добровільно кається"? Він так "Гринджоли" повіз на "Євробачення" - зганьбив Україну і "добровільно каявся". За Юлею косу на поворотах заносив - а потім "добровільно каявся". Пішов до Порошенка радником - а потім "добровільно каявся". Тепер "добровільно кається" за Яценюка.

Цитую FS:
[quote name="О.ЧУПРИНА"]У призначенні саме такого Уряду є вина в тому числі і Миколи Томенка,але він добровільно кається.


Молодець!"Піпл" починає!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 FS 27.11.2015 00:42
Цитую О.ЧУПРИНА:
У призначенні саме такого Уряду є вина в тому числі і Миколи Томенка,але він добровільно кається.

Сам хоч зрозумів, що сказав? Що за вислів карявий - "добровільно кається"? Він так "Гринджоли" повіз на "Євробачення" - зганьбив Україну і "добровільно каявся". За Юлею косу на поворотах заносив - а потім "добровільно каявся". Пішов до Порошенка радником - а потім "добровільно каявся". Тепер "добровільно кається" за Яценюка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Шерхан 26.11.2015 19:44
Цитую О.ЧУПРИНА:
Сказано вірно.У призначенні саме такого Уряду є вина в тому числі і Миколи Томенка,але він добровільно кається.

Кається ?
Скоріш за все кудись клєвєр топче, питання часу шоб це публічно проявилося.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 О.ЧУПРИНА 26.11.2015 18:39
Сказано вірно.У призначенні саме такого Уряду є вина в тому числі і Миколи Томенка,але він добровільно кається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Українець 26.11.2015 18:17
Дуже вірю в те, щю й ті хто привів цей уряд ,понесуть відповідальніст ь.І ти пане Миколо теж.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Фотограф 26.11.2015 15:02
Пан Томенко уже не знает, что несет насчет "пропутінського уряду". Если не ошибаюсь он очень и очень долго был в одной партии с пани Юлией Тимошенко которая предала Украину и в угоду Москве и лично Путину подписала газову угоду. Или может у него память отсохла и не может припомнить, как на пресс конференции после подписания той угоды Путин издевался над Ющенком и Саакашвили (в ту пору Президенты стран) когда они встречались в Киеве. Насчет жевания и поедания галстуков. А пани Тимошенко хихикала и подгавкивала Путину как шакал Шерхану в известном мультике.
Почему он тады засунул свой язык в одно причинное место и молчал как рыба в Чорнобаевском ставку про пропутинский уряд? Потому, что сам в том предательском пропутинском уряде раскатывал на коньках, блажил "грынжоллами" и играл в теннис в рабочее время на Подоле?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 Газетяр 26.11.2015 14:46
Більш точне визначення - антиукраїнський і антидержавний.