реклама

реклама

Олександр Радуцький, відповідаючи на запитання кореспондента «Прочерку», розповів про свій нинішній статус у міській владі Черкас.

– Сьогодні мені видали трудову книжку, тому сьогодні я ще секретар міської ради, – зазначив Олександр Романович. – Завтра я буду вже депутат міської ради, а через два тижні буду знов секретарем міської ради. Це я вам стовідсотково кажу.

Нагадаємо, вчора відбулася установча сесія нового складу Черкаської місьради за участі новообраного міського голови Анатолія Бондаренка.

реклама

Коментарі  

 
+2 #22 Вчитель 30.11.2015 18:39
Цитую Семен:
Цитую Прокурор:
ПВД+Черкащане+У кроп = 8+5+4=17

17- а одним словом вся банда Одарыча.
Ой не дадут они нормально работать. Ведь от корыта оторвали.

Три роки ця " банда" працювала на дільницях з мінімумом коштів , оскільки Радик та ко офіційно забороняли службам міста хоч якось сприяти людям Одарича, дерибанячи у цей час решту бюджету з метою власного піару. Ви ж нічого хорошого та порядного волієте не бачити. що таке банда- ось - ось побачите: до влади прийшли гості з минулого - з 90-х, які займалися р...кетом та вирізанням заводів Черкащини.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 Вчитель 30.11.2015 18:30
Цитую Шерхан:
Ша, не репетуйте !
Хай буде, без нього буде прісно.....

Якщо вам хочеться жити як в цирку- то так. Але ж хочеться ще пожити в Черкасах і бачити його цивілізованим містом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 ганьба 27.11.2015 00:28
[quote name="Rapid"]"Завтра я буду вже депутат міської ради, а через два тижні буду знов секретарем міської ради. Це я вам стовідсотково кажу" - по первому пункту согласен, по второму - бабка на двое гадала.
-Кожній "ГАДАЛОЧКІ" ручку золотять.Це я вам стовідсотково кажу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #19 Добрий 27.11.2015 00:26
Соромно у такому місті жити, де ТАКІ "діячі", як цей клоун Радуцький. Бо це ж - "кращі" з нас... )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #18 блазень 26.11.2015 19:43
Радуцький ...хай буде. Ми вже награлись в опозіційну до мера міську раду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #17 Шерхан 26.11.2015 19:32
Ша, не репетуйте !
Хай буде, без нього буде прісно.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #16 Rapid 26.11.2015 18:30
Цитую Rapid:
Подивився на фото та зрозумів - сто відсотковий .... :D :D

Микола Йовбак з Закарпаття
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #15 федор принципиальный 26.11.2015 18:19
Пусть секретарем будет Радуцкий,как никак есть какой-то опыт работы,чем кто-то из прихлебателей парашутиста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 Анюта 26.11.2015 18:17
А заступником хто буде?Хоч одного претендента б взнать!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #13 Rapid 26.11.2015 16:47
Подивився на фото та зрозумів - сто відсотковий .... :D :D