реклама

реклама

Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Черкаської області Клименка Миколу Григоровича знову звільнено з посади згідно пункту 3 статті 40 Кодексу законів про працю України, інформує сайт установи.

Фото: zmi.ck.ua

Фото: zmi.ck.ua


Відповідно до закону, мова йде про «систематичного невиконання працівником без поважних причин обов'язків, покладених на нього трудовим договором або правилами внутрішнього трудового розпорядку».

Клименка звільнено наказом держекоінспекції України від 27 листопада, керуючись Кодексом законів про працю України, законами України «Про державну службу» та «Про відпустки» після службового розслідування за погодження з Міністерством та Черкаською ОДА.

Нагадаємо, раніше Клименка вже звільняли і поновлювали на посаді.

Микола Клименко продовжує судитися і з громадськістю, і з владою

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #8 Водяной 03.12.2015 23:53
На черной яме тихо , никого нет. Клима нет- браконьеров тоже, с первой победой!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 О.ЧУПРИНА 30.11.2015 22:42
Звинувачували у корупції,шукали -шукали і не знайшли.Видумали систематичне не виконання...Клименко звичайно поновиться на посаді.А ось пана Заїку.який підписав наказ,виженуть з тріском.Непереливки буде і організаторам корупційної оборудки.Ой і боляче буде!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 федор принципиальный 30.11.2015 19:44
Робинзон,Бочка и им подобные все на местах-кто виноват ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Верник 30.11.2015 18:46
Миколі Григоровичу судитись як дурному з гори...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 Дедмарос 30.11.2015 16:03
Цитую Таки да:
Сишите, его пора в Книгу реккордов вносить. Увольняют- воссатанвливают ь-увольняють-восстанавливают ь. Ужо все со счету сбилися!

Сишите, када восстанавливают ь, многа денях платят за то шо бесталково увольняють. Эколах прасек эту фишку, тем и кормиццо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Ezyя 30.11.2015 16:03
Говорить: "Ці руки нічого не крали крім того що їм порібно було вкрасти. Беручи хабара я завжди пускав скупу чоловічу сльозу, ось такий я Патрійот.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Семён 30.11.2015 15:45
А все думали что за стройку на берегу Днепра за забором базы Динамо особенно за то что эти не люди там песок земснарядом так со дна реки черпали так что теперь на тех ямах не только полицейским детишкам но и пьяным начальникам купаться очень небезопасно .Клим Клим ты ж вроде мент бывший а все написанные правила преступил.Что вор не ворует у вора мент у мента.Беспредельные времена наступили однако.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Таки да 30.11.2015 15:38
Сишите, его пора в Книгу реккордов вносить. Увольняют- воссатанвливают ь-увольняють-восстанавливают ь. Ужо все со счету сбилися!