реклама

реклама

Представники Черкащини постійно їздять у Київ на акції на захист екс-прем’єра Юлії Тимошенко. І це стосується не лише давно сформованих політичних бійців, а й політиків-бізнесменів, які не так яскраво демонструють свої погляди.

 – Коли я дізнався про арешт Тимошенко і поїхав у Київ, то побачив, що перш за все треба організувати актив «Батьківщини». А щоб ми на мітингу не губилися, вирішив, що на майках слід писати «Черкаси». У підсумку лише я ходив з цим написом. У Києві була вся моя родина, включно з дружиною і свахою. Бачив там багато черкащан. Був там з людьми і фермер з Драбова Олександр Бірюк, у якого нинішня влада мало не забрала землю. Їздить у Київ і багато представників з Черкаської об’єднаної опозиції. Та прізвища називати не хочу. Бо багато людей, що підтримує опозицію, працює у структурах, що знаходяться під впливом влади, – розповів «Прочерку» депутат Черкаської міськради від «Батьківщини» Микола Булатецький.

кадри із акцій на підтримку Юлії Тимошенко - Tochka.net

кадри із акцій на підтримку Юлії Тимошенко - Tochka.net


Нині Микола Іванович глибоко переймається долею Юлії Тимошенко і зневажає екс-президента Віктора Ющенка за свідчення проти своєї соратниці по помаранчевій революції.

– Якби була судова колегія, зібралися кращі судді і судили Юлію Тимошенко публічно, то це одна справа. Тоді можна було б її критикувати, що вона не встає перед судом та за інші формальності. Але ж ця донецька банда принижує її! Нинішня влада готова на все! Тимошенко можуть отруїти, вбити, підірвати морально, – говорить Микола Булатецький. – Разом з тим я глибоко зневажаю Віктора Ющенка за його свідчення проти екс-прем’єра. Так, він міг сказати, що вона щось зробила не так, але ви всі, мовляв, подивіться, що робить нині ця влада!

кадри із акцій на підтримку Юлії Тимошенко - Tochka.net

кадри із акцій на підтримку Юлії Тимошенко - Tochka.net

Микола Іванович зауважує, що у 2002 році йшов на парламентські вибори. Його висувала «Наша Україна». Каже, що свого часу кував перемогу Віктору Ющенку. Тим йому нині і прикро чути від Ющенка подібні заяви.

Інші депутати міськради більш стримано розповідають про свої поїздки в Київ.

– Їздив у Київ якраз після того, коли Юлію Тимошенко арештували. Тоді там було 800 осіб від області. Я всього їздив тричі, – зазначає біло-сердечний депутат Черкаської міськради Роман Дискант. – якусь матеріальну допомогу на поїздки активістів у Київ, як бізнесмен, не надаю. Благодійництва потребують дитячі будинки, Червоний хрест. А тут треба моя присутність як партійця. Усіма ж питаннями організації поїздок в Київ в нас займається відповідний відділ в осередку партії.

реклама

Коментарі  

 
0 #24 НИКОЛАША НИКОЛАША 21.09.2011 17:43
VIVA TIMOSHENKO
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 НИКОЛАША НИКОЛАША 21.09.2011 17:41
сВОБОДУ ТИМОШЕНКО СКОРЕЕ САМОЙ УМНОЙ И САМОЙ ПРЕКРАСНОЙ ЖЕНЩИНЕ. Она как Данко борется за нашу свободу VIVA :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #22 лина 20.09.2011 18:33
Ой,Ой,ой!!! Сидели бы по домам, если бы им за эти дежурства не платили! Европа прямо об этом пишет в своих СМИ. И мы это знаем. Так что не надо свежей лапши, прежняя на ушах еще не подсохла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #21 Алла 18.09.2011 09:23
Якобы киевлянину. Да какой ты киевлянин? Не смей называть себя так,*** прихвостень. Я была возле суда после 18-00 и видела как после рабочего дня нормальные приличные люди приходят на акцию протеста. А стороны *** ограждена забором. Стоят в шахматном порядке 10 сцикунов и две дуры в шахматном порядке и машут флагами. А из магнитофона запись с голосом козла, которого даже рыги из своей банды изгнали. А он хочет взад и отрабатывает возвращение в кормушку ***. А ты, мнимый киевлянин, своим присутствием загаживаешь Киев. Наш город для нормальных людей, а не для донбасских хлеперов ***
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #20 Greg 16.09.2011 20:13
Цитую Виша:
На даний час Юлія Володимирівна стала святою Великомучинецію . Це почало проявлятися після того, як до неї недопутили її сімейнго лікаря.
Це тако ж свідчить про те, що йде не суд а інквизиція.

Так при инквизиции ведьм судили, от даёт :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 дедушка 12.09.2011 10:02
8) КИЕВ и КИЕВЛЯНЕ ВСЕГДА ПОДДЕРЖИВАЛИ ТИМОШЕНКО в БОРЬБЕ ***
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Саша 01.09.2011 01:05
Цитую Українка:
Цитую Киев:
Какие *** черкащане. Под Печерским судом сидит пару десятков рЭволюционЭров. Из них половину - бомжи, вторая половина - сумасшедшие бабки, и еще пару "вождей" мелкого ранга из БЮТ. Загадили весь Крещатик,***

В тебе вже давно загажена душа, яку нічим не відітреш і не відмиєш. А це страшніше, ніж загадити Хрещатик. Його помити можна. Тільки тобі, нещасний, вже ніщо не допоможе!
Підтримую)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Саша 01.09.2011 01:02
Цитую Олеся:
[quote name="Виша"]На даний час Юлія Володимирівна стала святою Великомучинецію . Це почало проявлятися після того, як до неї недопутили її сімейнго лікаря.
Це тако ж свідчить про те, що йде не суд а інквизиція.


а в моей семье ни у кого нет личного врача. значит мы тоже великомученики??!!))[/quotПросто потрібно слідкувати за своїм здоров'ям. А не коли вперед ногами понесуть казати що в 60 -70 років серце не витримало. Менше треба було просто жрать всяку дрянь. І слухати цих ідіотів з тринуни ВР.
]
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #16 Олеся 28.08.2011 22:41
Цитую Виша:
На даний час Юлія Володимирівна стала святою Великомучинецію . Це почало проявлятися після того, як до неї недопутили її сімейнго лікаря.
Це тако ж свідчить про те, що йде не суд а інквизиція.


а в моей семье ни у кого нет личного врача. значит мы тоже великомученики??!!))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #15 Олеся 28.08.2011 22:34
це ж треба так деяким селянам мозок запудрила!!!
приходять поверещати коло суду. попродала заводи собi на витрати. економiку пiдiрвала. ще й в святi ii записуй. от вже профессийно бреше!:)
я ще й досi памятаю ii добавку до пенсiй у розмiрi 38 копiйок!))))))) )))))))

Украiнцi чи ви СЛIПI??!!!!!