реклама
Sucurity Police

реклама

Такі електрички ходять у Швеції. Які курсуватимуть з Черкас до Києва?

Такі електрички ходять у Швеції. Які курсуватимуть з Черкас до Києва?

Вже восени між Києвом і Черкасами та Києвом і Житомиром  почнуть ходити постійні прямі електрички.

 Про це написав на своєму блозі політик Михайло Бродський. Ще пізніше, за його запевненням, такі електрички ходитимуть між Києвом і Коростенем. Такі нововведення, як ідеться на блозі, - заслуга віце-прем’єра Бориса Колесникова, який «активно займається розвитком залізниці».

«Це призведе до того, що через півроку зникнуть дизельні локомотиви, що сприятливо позначиться й на екології, і на зручності пересування для населення, і на розвиткові інфраструктури в цілому», - пише Бродський.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 Fagot 24.08.2011 09:36
Все, про що говорить Бродський з Одаричем :zzz - черкаська інтерпритація книги Ільфа та Петрова "Дванадцять стільців". :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Саша 24.08.2011 08:22
Бродський як завжди некомпетентний, ага пустять електричку, тільки нічого що ділянка ст ім. Шевченка - Гребінка неелектрифікова на
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Manovich 23.08.2011 22:39
Для того щоб запустити пряму електричку Київ-Житомир провели електрифікацію ділянки Фастів-Житомир.Наскільки мені відомо електрифікацію ділянки ім.Т.Шевченка-Черкаси,а тим більше Черкаси-Гребінка ніхто не проводив,зате запуск ВЖЕ ВОСЕНИ......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Оксана Колісник 23.08.2011 17:55
Невиправний мрійник Бродський! Я вже бачу, як через Дніпро мчить електропоїзд, а попереду з дротами мчить сам Бродський. Ой, дивіться не дуже тупайте, щоб міст, не дай Бог, не завалився.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Сергей 23.08.2011 17:36
Житомир Киев поезд идёт 1 час 40 миинут. Автобусом на 10 минут быстрее! Зато поездом комфортнее! Если с Черкасс поезд будет идти за 3 часа будет вообще круто)
Поезд Одесса Киев каждый день ходит через Черкассы. В пути 4 часа с копейками! Прямой должен быть быстрее! круть 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 укр 23.08.2011 17:01
интересно она через Гребенку часа 4 до Киева идти будет?????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 умничка 23.08.2011 14:03
И это вместо автобана?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Людина 23.08.2011 12:13
Давно пора.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Сергей 23.08.2011 11:40
Давно пора было! 8)
Кроме того пора пересмотреть уже все направления. Потому как списки составлены ещё при сталине! Главное чтобы это были не просто слова.
Хотя Киев Житомир уже работает электричка с 20 августа )))