реклама
Sucurity Police

реклама

На сесії Черкаської облради різні сторони конфлікту – прихильники і противники призначення на посаду головою облради Олександра Вельбівця – мали змогу виступити.


Вони скупчилися біля трибуни, і під час виступів були незначні словесні конфлікти.

Потім активісти все-таки пішли від трибуни до президії, спробувавши безпосередньо прорватись до Олександра Вельбівця, та дорогу їм перегородив голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

Приєднались також прихильники пана Вельбівця та ті, хто підтримували мирне виршення конфлікту.

Дві сторони протистояння розтягли, а голова облради попросив депутатів перейти в малу сесійну залу для проведення сесії в закритому режимі.

У свою чергу, Юрій Ткаченко попросив т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Владислава Пустовара забезпечити прохід депутатів до малої сесійної зали.

У коридорах облради попід стінами викувалися правоохоронці в повному обмундируванні.

Емоції вже вщухають.

реклама

Коментарі  

 
+3 #41 Поважна пані 10.12.2015 11:57
Подивилася відео і зробила висновок: ЦІ ПОЛІТИКИ НЕ ЗМОЖУТЬ ЛИШИТИ СЛІД ПІСЛЯ СЕБЕ,ЗМОЖУТЬ ТІЛЬКИ НАСЛІДИТИ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #40 приезжий 10.12.2015 09:07
Цитую Черкащани:
І керівник апарату облради Мов.чан був у Партії Регіонів і на з"їзди ходив

А с 2004 по 2010 усі кричали "майдан", були любі друзі з руками що "не брали", була газова принцеса з щотижневою зміною нарядів по 5 тищ у.е. і повний НОЛЬ у справах для народу.
Знайдіть у якій партії був на то час пан Мовчан.
Головне те, що він як робив якісно свою справу, так і робить, незалежно від того в яку чи іншу "партію" вимушений вступити. Бо якщо не вступить, то його, професійну людину, викінуть з роботи, а посадять "с..с..*ву".
Ви краще розберіться з т.з. "правим сектором", бо вчора вони засвітилися як охоронна компанія якойсь мафіозної групи яка хоче поцупити цукор з державної компанії. .... понаїдали, маскхалати, а воювати за державу не хочуть. Перевірте їх, чи стоять вони на військовому обліку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #39 Черкащани 09.12.2015 16:23
І керівник апарату облради Мов.чан був у Партії Регіонів і на з"їзди ходив
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #38 Антон 09.12.2015 14:55
Цитую бульба:
Цитую Леонід:
А Ви краще оце відео загрузіть ПРО СЕСІЮ ОБЛРАДИ - Там більше реаліті:https://www.youtube.com/watch?v=0ZNRmPJq-cA

А таки відео ще цікавіше. Шкода народ який голий , босий ведеться на тих хто краде ще більше ніж попєреднікі. Шкода міліцію (бо до поліції ще нікого не надбрали) які знову вигрібають з звязаними руками і від влади і від бунтарів які рвуться до цієї влади без можливості дати по горбу злочинцям. Без нагайки порядку в країні не буде. Нажаль наш жде сумна доля Югославії з такими запроданцями й хапугами. Хтось там вякав, що майдан когось об'єднав? Це відео без коментарів підтвердило що це БРЕХНЯ.


Дуже похоже на те. Бізнес групи - тобто феодальні клани місцевого рівня роблять свою справу. А міліція - то взагалі - бізнес на горі людей... Так таки так.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #37 глядач 09.12.2015 14:20
Панове, це яскравий приклад дармоїдства. Скільки нагальних, справді бюлючих і невідкладних проблем у області, а тут в облраді цирк влаштували. Не знаю Вельбівця, але бачу, що тримається за посаду, як вош кожуха. Ні він , ні Ткаченко не вміють вести переговори. Це факт :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #36 Кому памперси? 09.12.2015 13:36
Цитую Посіпаки регіоналів:
Хто такий Буданцев і де всявся?

А що означає слово "всявся"? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #35 мда уж 09.12.2015 10:55
При тулубе такой ..... не было никогда............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #34 Ezyя 09.12.2015 10:48
Потрібно вирішувати питання а не влаштовувати показуху!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #33 Посіпаки регіоналів 09.12.2015 10:39
Хто такий Буданцев і де всявся? Щось я такого на майдані у Черкасах ні разу не бачив