реклама

реклама

На засіданні Кабміну нарешті затверджено розпорядження про спрямування з резервного фонду держбюджету понад 16,4 млн грн на ліквідацію надзвичайної ситуації в обласному драмтеатрі. Про це у «Фейсбуці» написав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Фото Володимира Гамалиці. Поки що театр залишається беззахисним перед снігопадами...

Фото Володимира Гамалиці. Поки що театр залишається беззахисним перед снігопадами...


«Тепер очікуємо ці кошти на рахунку обласного держказначейства – для початку процедури закупівлі необхідних матеріалів», – зазначив він.

У коментарях до допису черкаський журналіст Володимир Лимаренко та актор театру Олександр Гуменний практично одночасно зауважили, що хоч новина й хороша, та чи встигнуть ці кошти використати за призначенням до кінця року?.. Адже у інакшому разі, гроші доведеться повертати по завершенню бюджетного року...

Дивіться також повну історію про стан театру в новому форматі ТУТ.

реклама

Коментарі  

 
-1 #18 орЕнная черкащанка 14.12.2015 18:08
Цитую украина:
Цитую СБУ:
Коли мова йде про гроші для театру, то форумські затяті ватники "визор" і "украина" завжди притихають і навіть замість звично проголошувати сєпарські заклики, мліють від перспективи "спасєнія укрАінскай культури". Палитеся, рашисти - світите місце роботи ;-)


Я, коренная черкащанка, в отличии от вас "понаехали", мову выучи сначала , "патриот" :lol: Кстати, постоянно ходила в театр, а вы хоть дорогу туда знаете?

СБУ знає все, і до всіх цікавих собі дорогу знаходить швидко :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #17 федор принципиальный 12.12.2015 08:50
Цитую Ты о чем, Федька?:
Цитую федор принципиальный:
Надо не ждать,а ехать в Киев,Кабинет Министров и выбивать,уже ткаченко ждал у себя в кабинете четыре месяца поступления,пок а не завалило снегом помещение драмтеатра.

Снимись с ручника, Федя - деньги уже выделены, осталось успеть их освоить. Какой Киев - в Черкассах пахать нужно!

Затвержено.еще не значит,что деньги уже в Черкассах...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #16 марина 11.12.2015 23:49
Цитую коллектив:
Ув. губернатор, наш директор - Осипов! Не доводите до кардинальных мер, дайте нам спокойно работать, у нас много хороших перспектив с Осиповым, поверьте :-)


Дак они же все Киева боятся, как Киев, "папа", скажет так и будет :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #15 черкащанин 11.12.2015 19:50
Ткаченко, хватит сидеть в кабинете, едь в Киев и выбивай деньги. Делай что то для области уже. Или чувствуется конец правления!? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #14 Ты о чем, Федька? 11.12.2015 19:06
Цитую федор принципиальный:
Надо не ждать,а ехать в Киев,Кабинет Министров и выбивать,уже ткаченко ждал у себя в кабинете четыре месяца поступления,пок а не завалило снегом помещение драмтеатра.

Снимись с ручника, Федя - деньги уже выделены, осталось успеть их освоить. Какой Киев - в Черкассах пахать нужно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #13 украина 11.12.2015 18:22
Цитую СБУ:
Коли мова йде про гроші для театру, то форумські затяті ватники "визор" і "украина" завжди притихають і навіть замість звично проголошувати сєпарські заклики, мліють від перспективи "спасєнія укрАінскай культури". Палитеся, рашисти - світите місце роботи ;-)


Я, коренная черкащанка, в отличии от вас "понаехали", мову выучи сначала , "патриот" :lol: Кстати, постоянно ходила в театр, а вы хоть дорогу туда знаете?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #12 культура 11.12.2015 18:20
Ткаченко отвлекает внимание, все понимают никаких денег нет. Театр гибнет, ПОЗОР ВЛАДЕ!
Без культуры , не будет ни экономики, ни политики, ни спорта, вы это все поймете когда то, но будет уже поздно :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #11 Черкащанин 11.12.2015 17:59
Цитую СБУ:
Коли мова йде про гроші для театру, то форумські затяті ватники "визор" і "украина" завжди притихають і навіть замість звично проголошувати сєпарські заклики, мліють від перспективи "спасєнія укрАінскай культури". Палитеся, рашисти - світите місце роботи ;-)

+100! Давно помітив те саме! Ще в одній компашці з "визором" і "украиной" чел з ніком "А-320" - так само нахвалює рашку, Путлєра і аплачєнцев навароськи і так само мітингує, щоб театру дали побільше грошей і залишили директором таваріща Осіпова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #10 федор принципиальный 11.12.2015 17:56
Надо не ждать,а ехать в Киев,Кабинет Министров и выбивать,уже ткаченко ждал у себя в кабинете четыре месяца поступления,пок а не завалило снегом помещение драмтеатра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #9 СБУ 11.12.2015 17:42
Коли мова йде про гроші для театру, то форумські затяті ватники "визор" і "украина" завжди притихають і навіть замість звично проголошувати сєпарські заклики, мліють від перспективи "спасєнія укрАінскай культури". Палитеся, рашисти - світите місце роботи ;-)