реклама

реклама

Сніжана Лисенко інформаційною політикою губернатора керувала недовго - чотири місяці

Сніжана Лисенко інформаційною політикою губернатора керувала недовго - чотири місяці

Начальник управління інформаційної політики облдержадміністрації Сніжана Лисенко-Заїка звільнилася з посади, бо в неї «змінилися життєві плани». Так вона сказала у коментарі «Прочерку».

 - Причина звільнення вказана в розпорядженні – за згодою сторін, - каже Сніжана Василівна. – У мене змінилися життєві плани, гадаю, кожна людина має право скористатися можливістю.

Де працюватиме далі, пані Сніжана наперед розказувати не хоче. Каже, що можливо, її робота буде пов’язана з журналістикою. Мовляв, питання розглядається, але остаточного рішення ще немає.

реклама

Коментарі  

 
+3 #12 Беркут 27.08.2011 16:02
Працювати з ригионалами можуть лише ***
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Не смішіть людей.... 26.08.2011 18:31
Мне интересно послушать и спросить где это "око" работает Одно дело вместе учиться и работать. Другое дело когда паночка говорить: "Идите жалуйтесть хоть до Министра и жалуйтесь, несмотря на то что она виновата"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Проезжий 26.08.2011 14:36
Цитую Прохожий:
Напомните, когда и что Снежана написала? И не смешите никого талантливим журналистом. А то она не знала, куда идет?! И наверняка понимала, что не справится с єтой работой - надеялась приспособиться. Хороший урок на будущее. Главное - извлечь из него правильніе виводи.


Снежана начала работать в СМИ еще с конца 90-х и весьма успешно. Это знают ВСЕ. Зато уже ее последовательни ца - вот это "профи" и "писака ***
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Оксана Колісник 26.08.2011 13:53
Колеги! Давайте просто побажаємо Сніжані всього найкращого. Думаю, що той досвід (і негативний і позитивний), який вона отримала в ОДА придасться їй у подальшій роботі. Посада керівника управління інформаційної політики - не мед. Хоча б з огляду на те, що по різні боки дверей ОДА існують діаметрально різні уявлення про те, якою та інформаційна політика має бути. Начальник цього управління як порошина між Сцилою і Харибтою. Тут треба бути чи дуже вертким, чи дуже слизьким, чи ж дуже дрібним - нехай ніхто не сприймає ці означення як негативні характеристики - це всього лиш метафори. І, зрештою, політична воля, якщо вже йдеться про якусь політику, геть не належить начальнику цього управління. Тому не треба, вибачте, котити на Сніжану. Їй і так не легко довелося. Та й від нас із вами - шановні колеги по коментах - теж щось таки залежить в тій інформаційній політиці, принаймні за кількість "локшини" на своїх вухах ми ж можемо взяти відповідальніст ь. Чи не так7
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Всевидящеє око 26.08.2011 13:33
Шановне "стидно слушать"! Вас гидко читать, уявляю як "слушать") Ви брешіть та не забріхуйтесь, як кажуть у нас в Україні. Знаю Сніжану зі студентських років - толерантна, ерудована,позит ивна людина - спитайте в будь - якого журналіста. Просто не вписалася в нову команду )Добре, що зовсім не знівелювала себе і не дозволила далі над собою знущатися!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Прохожий 26.08.2011 12:34
Напомните, когда и что Снежана написала? И не смешите никого талантливим журналистом. А то она не знала, куда идет?! И наверняка понимала, что не справится с єтой работой - надеялась приспособиться. Хороший урок на будущее. Главное - извлечь из него правильніе виводи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Стыдно слушать... 26.08.2011 11:02
Просто уши вьянут, когда читаешь такие коменты о том что Снежана "гарний адміністратор".Братко наверняка никогда по работе не сталкивался из этой пани.Во первых этот человек не соотвествовал занимаемой должности, во-вторых человек не сдержаный и грубый и в- третьих коллектив был разделен на любимчиков и не любимчиков...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Гарт 26.08.2011 10:53
Сніжана - хороший журналіст. Правильно робить, що залишає посаду,на якій могла втратити себе як професіонал (не плутать з проФФесіоналами )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 LeGo 26.08.2011 10:38
Сніжана, тікай!!! ***
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 ХХ1 столiття 26.08.2011 09:46
Всем понятно, что это называется - ДОБОВОЛЬНО-ПРИНУДИТЕЛЬНО!