реклама

реклама

Лариса Булка - крайня ліворуч

Лариса Булка - крайня ліворуч

У четвер, 25 серпня, своїми розпорядженнями голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб звільнив з посад двох посадовців.

 Василя Лелеку з посади начальника Головного управління праці та соціального захисту населення ОДА, а Ларису Булку - з посади заступника керівника - начальника управління організаційно-інформаційного забезпечення апарату облдержадміністрації. Обох звільнено з однаковим формулюванням – «за власним бажанням у зв'язку з виходом на пенсію по інвалідності, стаття 38 Кодексу законів про працю України».

реклама

Коментарі  

 
+1 #16 Ликбез 09.09.2011 19:21
Зауваження для ЯКА НЕСПРАВЕДЛИВIСТ Ь - з 5 рангом треба бiльш грамотнiше писать.А взагалi людина з Вами на "Ви", а Ви тикаете.Хибна звичка нерадивих керiвникiв!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Відповідь ХХ! століттю 30.08.2011 14:57
На відміну від тебе "ХХ! століття", я вже своє відпрацював і на відміну тих "інвалідів" відпрацював від "звонка" до "звонка" і пенсію отримав таку яку я заробив за своє життя, і тому заздрити цем "інвалідам" мені не має чсенсу. А ти тільки починаєш жити, а вже всех повчаєш іц хамиш, як буцім то в тебе такий великий життєвий "досвід," що мама мія. Я написав що я досяг в своєму житті, а що ти "умнік" досяг в цьому житті, крім того що буквар закінчив читати в десятому класі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 ХХ1 столiття 29.08.2011 17:38
Цитую Яка не справедливість:
В додаток, цьому дитяті хочу сказати і написати, що в мене 5 ранг державного службовця, якщо "хх1 століття" знає, що це таки, тоді "умничать" не буде...

Я знаю, що таке 5 ранг! Чого ж ви не працюете на державнiй службi? Чи вже з таким високим рангом отримали чималеньку пенсiю? Нема що на дружину кивать, кажiть прямо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Яка не справедливість 29.08.2011 10:52
В додаток, цьому дитяті хочу сказати і написати, що в мене 5 ранг державного службовця, якщо "хх1 століття" знає, що це таки, тоді "умничать" не буде...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Яка не справедливість 29.08.2011 10:48
Я заздрю тим людям, які здорові і не прикидуються так званими "інвалідами".Що до того, що я дуже обізнаний які посади займають ці"інваліди", то хочу Вам сказати, що у свій час працював на державних посадах і добре знаю цих "інвалідів" і знаю на що вони способні...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 ХХ1 столiття 28.08.2011 20:50
Питаю у "Яка несправедливiст ь" - така обiзнанiсть у прiзвищах i посадах, мабуть не жiнка ваша, це ви працюете в ОДА, тiльки ось до керiвника не дотягнули, тому заздрощi вас удавлять напевне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Оксана Колісник 28.08.2011 12:13
Шановне ХХ1 столiття, люди, які пропрацювали на будівництві, сільському господарстві, хімічному чи якомусь там виробництві також мають хвороби букетами. Але ви тільки спробуйте "оформитися" на пенсію по інвалідності і чи вона буде така ж сама за розіром, і чи побачимо цих людей на іншій роботі після цього? Я не осоуджую цих "юних" пенсіонерів, їхня, зрештою, справа, але й перебільшувати їхні "страждання" не варто. Усі ж ми знаємо, що такий перехід на довічне державне утримання значно спокусливіший, ніж переспектива пошуку роботи, яка (ще спробуй знайди після 40) може бути й не такою комфортною, незважаючи на, як Ви пишете "постійні нерви, понаднормові часи та один вихідний". Принаймні, кондиціонерів та м'яких крісел може вже й не бути:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Яка не справедливість 28.08.2011 10:10
Моя жінка теж не один рік, а набагато більше працює держслужбовцем і вихідний в неї теє один у нежілю, але вона займає не "хлібни" місце і в лікарні вона лікується не менше цих "інвалідів", а може і більше, але її медики на комісію не відправлюють. А в нас за останій рік на пенсі. по інвалідності пішли; Бондар Микола Григорович-керівник апарату, людина яка керувала кадрами ОДА; Голобородько Сергій - начальник Головного управління праці та соціального захисту населення, Лелека Василь Петрович начальник ГУ праці та соціального захисту (тільки в лютому на цю посаду був призначений і вже став "інвалідом", Булка Лариса Павлівна - начальник Управління організаційно-інформаційного забезпечення ( ну в цеї леді взагалі заслуги дуже великі починаючи від Даниленка, який її в Черкаси привіз і закінчуючи Тулубом),Шиятий Іван Васильович-нач. лісового управління області(цестерн горілки випив) Як би цим "трудягам" зробити перекомісію із обласних центрів Західної України то "інвалідами" вони б не були
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Запитання Юристові 27.08.2011 20:31
А відкіля у них такі пенсїї ? у них що профзахворюванн я? і які ж у них зарплати, хоча б у того ж начальнимка управління, що такі великі пенсії!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 ТАКИ ДА 27.08.2011 18:18
В этой жизни мы все инвалиды,как то подметиа В.Сердючка