реклама
Sucurity Police

реклама

Активісти «Правого сектору», ГО «Автомайдан Черкащини» та «АнтиКору» підозрюють голову черкаського міського тендерного комітету Олександра Барабоху у змові з директором ЧСУ–525 Андрієм Бортником.

Про це йдеться в відео сюжеті, підготовленому активістами, які завітали з претензіями до Олександра Барабохи у міськраду.

Держслужбовця допитували на тему його новенького авто BMW 5, орієнтовна вартість якого становить 1 млн. грн.

«При зарплаті у розмірі 8 тис. грн. чиновник мав би протягом 10-ти років не їсти і не пити, щоб чесно заробити на новеньке ВМW», – зазначають активісти.

Вони вбачають зв’язок рівні життя чиновника з тим, що пан Бортник постійно виграє тендери. Проте сам Барабоха не пояснив активіста, звідки в нього кошти на автомобіль та дорогий светр, а послав активістів до правоохоронців, щоб усі свої підозри та припущення вони висловили у відповідні органи.

реклама

Коментарі  

 
+4 #23 Правда 29.02.2016 09:16
Так чим же закінчилась ця історія з Барабохою, чи "віз і нині там"??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #22 Александра 05.02.2016 17:35
Цитую Іра:
Хто на сході своє життя за країну віддає, а хто в теплих кабінетах гроші краде і нові машини купує

а хтось прикривається патріотичними гаслами й творить "бєзпрєдєл".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #21 Бугалтер 05.02.2016 15:42
Панове ПС АВТОМАЙДАН АНТИКОРИ! Це держслужбовці і і декларації їх мають бути відкриті. Не треба дурних питань. Результат-до прокуратури.Крапка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #20 ГО- до відповідальності 05.02.2016 14:51
Хто насправді з представників ГО чесно розкаже про те, хто фінансує їх діяльність... Ви - ГО, насправді лише невеличкі шестерні в руках людей, які тримають Вас на короткому повідку і вирішують свої приватні інтереси.Ви насправді схожі на лагідний "кримінальний рекет", оскільки до інших дієвих методів не додумались.... вирішили, що вистачить діяти як рекет, бо за саму суть і проплачують вам. Якби ви були без ГО , без фінансування, вас би на довго не вистачило б тому, що меркантильність перемагає справедливість все-таки.... А на запитання звідки гроші у вас у всих коронна фраза- благодійні внески. Краще б ви ті благодійні внески та, наприклад,для хворих дітей, а не для вирішення своїх шкурних питань. Чи не так, ГО ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 М..ь вашу ГО 05.02.2016 14:26
Шановні М..ь Вашу Громадські активісти
А ви б признались, за які гроші (фінансування) здійснюєте відповідні "накати"? Ви всього-навсього дрібні шестерні в руках людей, які вирішують такі питання на свою користь за рахунок Вас... Були б Ви не ГО а поодинці , Ви б довго не протримались у своїх "шакальних" пошуках чергової жертви, бо не було зацікавленості у вирішенні шкурних питань.... Не цікаво б вам було без ГО. І ніколи Ви не признаєтесь хто Вас "кормить". У вас на такі запитання є одна відповідь - за рахунок пожертвувань. То М..ь вашу ви б ті пожертвування - та для хворих дітей на рак, ДЦП і т.д.
Хто з громадських активістів, М..ь Вашу, читаючи цей коментар не згідний , прошу до обговоренння
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #18 Семен 05.02.2016 13:08
Цитую Мон:
Кто из молодежи не видел как работали рэкетиры 90-х, можете посмотреть это видео.

Это мелочевка. Те кто в 90-х работал рекетом сейчас в ВР, мерствуют, депутаты, при должностях и чинах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 прохожий 05.02.2016 13:04
Цитую мадонна:
Цитую прохожий:
Коли вже правоохоронні органи, якщо вони є у нашій державі, яка називається Україна, припинять діяльність незаконного бандформування ПС (право-гомо-секів) та їх подібним автомайданівцям , особи яких займаються віджимом чужого майна, тобто рекитом?

тоді, коли так звані правоохоронні органи і "зовсім не корумповані" суди виконуватимуть свої обовязки і припинятимуть діяльність нечистих на руку чинуш шоб правосєки і їм подібні не мусили самі їх виводити на чисту воду. про "віджим" майна до речі швидше за все незаконно нажитиго у відео не було ні слова лише питання про невідповідність задекларованих статків способу життя

Та так звані правосеки залякали правоохоронців, що вони бояться і носа висунути, або стоять біля стінки і смаркаються, як той поліцмен, що на відео.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 мадонна 05.02.2016 12:08
Цитую прохожий:
Коли вже правоохоронні органи, якщо вони є у нашій державі, яка називається Україна, припинять діяльність незаконного бандформування ПС (право-гомо-секів) та їх подібним автомайданівцям , особи яких займаються віджимом чужого майна, тобто рекитом?

тоді, коли так звані правоохоронні органи і "зовсім не корумповані" суди виконуватимуть свої обовязки і припинятимуть діяльність нечистих на руку чинуш шоб правосєки і їм подібні не мусили самі їх виводити на чисту воду. про "віджим" майна до речі швидше за все незаконно нажитиго у відео не було ні слова лише питання про невідповідність задекларованих статків способу життя
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #15 реалістка 05.02.2016 11:57
Цитую Яша:
І на скільки той светр дорогий, що б про нього писали?

Светр середненький брендовий від 300 долярів. А питання доречні, бо з наших податків зарплату отримують і нас обкрадають .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #14 ЗУБ 05.02.2016 11:31
Цитую федор принципиальный:
Если не ошибаюсь эту должность занимал паша карась,тогда он и хатынку начал строить,чи як ?

Паша Карась був директором департаменту, а Барабоха замом і беззмінним керівником тендерного, як при Паші, так і при Ірині Удод. Та й зараз його хтось кріпко там держить. Прийшов голий-босий, через півроку Мазду купив, а зараз уже БМВ... Думаю що і не на зйомній квартирі живе...