реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко каже, що міська рада може вічно працювати без секретаря. Разом з тим, зауважує, що депутати мають визначатися з цією кандидатурою. Водночас і мер скоро запропонує свою кандидатуру.

Фото: zmi.ck.ua

Фото: zmi.ck.ua

Про це Анатолій Бондаренко повідомив на сьогоднішній прес-конференції.

Говорячи ж про обраний нещодавно виконком, мер зазначив, що, звісно, фракція «Самопоміч» може оскаржувати таке рішення в суді. Проте в цілому ситуація в міськраді його не задовольняє.

– Кожен депутат повинен визначатися, як голосувати. От хочуть виключити з фракції «Укроп» Михайла Бінусова. Це їх внутрішнє право, але ж Бінусов не зробив ніякого злочину. Його вчинок позиціонує його як депутата який якраз працює на розвиток міста Черкаси, – зазначив міський голова.

Детальніше дивіться відео.

Нагадаємо, депутат Черкаської міськради від «Укропу» Михайло Бінусов, якого вирішили виключити зі складу фракції за підтримку нового складу виконкому на нещодавній сесії, не вважає себе винним.

реклама

Коментарі  

 
+4 #11 Тебе забагато в ефірі 18.02.2016 11:46
Цитую федор принципиальный:
Ответ простой-кандидатура Бондаренко блокируется одарычем и его шавками.

Ти думаєш, що "шавка бондаренка" - це звучить краще? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Москаль Чарівник 18.02.2016 10:42
Недавно, друкуючи слово "секретарь", на розкладці разом з А зачепив В. Вийшло дуже хароше слово, СЕКРЕТВАРЬ. Анатолій Васильович, можете пользуватись. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 федор принципиальный 18.02.2016 09:36
Ответ простой-кандидатура Бондаренко блокируется одарычем и его шавками.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Анна пулемётчица 18.02.2016 09:19
Я согласна,что толя может вечно работать без секретаря,поско льку вечность категория очень короткая.Наполеон ты наш в изгнании.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Гей 18.02.2016 09:14
Цитую Анжелка:
Милый, давай я буду у тебя секретарем. :oops:

Зая,возьми меня не пожалеешь,шалун ишка ты мой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Волдэмар 18.02.2016 09:13
толя за время своего правления ещё столько дров наломает,что мама не горюй. А впрочем уже так, как он себя повёл,погоняло у него- боня дровосек.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 до батька, по розум 17.02.2016 17:01
Цитую місцевий житель:
Виходить так, що депутати не повинні висловлювати своє бачення, свою думку, а треба тупо слухати керманича партіїї, бо будеш вигнаний як Бінусов. Бо там дуже "розумний" Зоря.


Зоря нерозумний хоча б тому, що пустив Бінусова по своєму округу:
1) тепер сам туди най спробує потикнутися (надто, як Міша разойдьоца продукт. пакети роздавати)
2) із-за першої причини не зможе тепер нерозумний Зоря і зробити СПРАВЖНЮ помсту за зраду -- відкликати депутата Бінусова за допомогою черкасців (знаю-знаю, що процедура марудна і складна, та все ж -- існує)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Джон Дир 17.02.2016 16:56
Тоха, а че гарячая вода не гарячая а теплая, га? Хто там заробляэ, га?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 місцевий житель 17.02.2016 16:36
Виходить так, що депутати не повинні висловлювати своє бачення, свою думку, а треба тупо слухати керманича партіїї, бо будеш вигнаний як Бінусов. Бо там дуже "розумний" Зоря.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Форос 17.02.2016 16:35
Анатолий город может жить и без мэра вечно, а тем более без такого - что снег прибрать не может, а ждет пока тот
растает, гололёд и ужас особенно на пешеходных переходах почистили тропки как для котов. Я вообще не знаю людей кто ходил на выборы кроме комиссий, с какого дива вы мэр? И ещё с замашками узурпатора.