реклама Черкащанка
рекламаСтерилізація тварин – найбільш гуманний спосіб регулювання чисельності безпритульних собак, переконаний міський голова Умані Олександр Цебрій. Про це повідомляють на сайті Уманської міськради.

З цією метою в Умані планується створити стерилізаційно-реабілітаційний центр для бездомних собак. Будівлю для центру вже знайшли.

Днями міський голова Олександр Цебрій разом із головою благодійної організації «Серце друга» Яніною Тиховською оглянули приміщення майбутнього центру.

- Створення стерилізаційно-реабілітаційно центру - це лише перший крок у вирішенні проблеми скорочення кількості безпритульних собак, які вільно пересуваються містом і створюють дискомфорт, а подекуди небезпеку для мешканців. Проте, щоб повністю подолати цю проблему, потрібен комплексний підхід, - зазначає Олександр Цебрій.

Не менш важливою складовою, на думку міського голови, є підвищення культурного рівня населення у поводженні з тваринами. Доволі часто собаки не з власної волі опиняються на вулиці. Від них просто відмовляються господарі, «викидаючи» з дому.

У тому, що стерилізація – найбільш прийнятний спосіб регулювання популяції собак у місті, погоджується Яніна Тиховська. Голова благодійної організації наголошує на обов’язковій стерилізації домашніх тварин, які мають вільний доступ до вулиці. Адже це також призводить до зростання народжуваності тварин-безхатченків.

- Бездомних собак у місті одразу не поменшає. Результати стерилізації будуть помітні лише через кілька років. Проте вже зараз у людей треба виховувати відповідальне ставлення до чотирилапих друзів, - переконана волонтерка.

Уже є перші результати успішної співпраці активістів і влади. Днями було простерилізовано першу собаку, на вусі якої тепер є спеціальна бірка. Яніна Тиховська звернулась до мешканців Умані не зривати ці бірки, тому що саме їх наявність на вусі собаки вказує, що тварина пройшла стерилізацію.

 

реклама

Коментарі  

 
0 #2 vlad 07.03.2016 18:48
Пусть лучше защитники собак заберут их себе домой. Кастрация к острым зубам отношения не имеет))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 В Черкассах тоже пора 06.03.2016 21:40
Но начинать надо не с бездомных, а с обкомовских и горкомовских. А то развелось их немерянно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр