реклама
5TV

Стерилізація тварин – найбільш гуманний спосіб регулювання чисельності безпритульних собак, переконаний міський голова Умані Олександр Цебрій. Про це повідомляють на сайті Уманської міськради.

З цією метою в Умані планується створити стерилізаційно-реабілітаційний центр для бездомних собак. Будівлю для центру вже знайшли.

Днями міський голова Олександр Цебрій разом із головою благодійної організації «Серце друга» Яніною Тиховською оглянули приміщення майбутнього центру.

- Створення стерилізаційно-реабілітаційно центру - це лише перший крок у вирішенні проблеми скорочення кількості безпритульних собак, які вільно пересуваються містом і створюють дискомфорт, а подекуди небезпеку для мешканців. Проте, щоб повністю подолати цю проблему, потрібен комплексний підхід, - зазначає Олександр Цебрій.

Не менш важливою складовою, на думку міського голови, є підвищення культурного рівня населення у поводженні з тваринами. Доволі часто собаки не з власної волі опиняються на вулиці. Від них просто відмовляються господарі, «викидаючи» з дому.

У тому, що стерилізація – найбільш прийнятний спосіб регулювання популяції собак у місті, погоджується Яніна Тиховська. Голова благодійної організації наголошує на обов’язковій стерилізації домашніх тварин, які мають вільний доступ до вулиці. Адже це також призводить до зростання народжуваності тварин-безхатченків.

- Бездомних собак у місті одразу не поменшає. Результати стерилізації будуть помітні лише через кілька років. Проте вже зараз у людей треба виховувати відповідальне ставлення до чотирилапих друзів, - переконана волонтерка.

Уже є перші результати успішної співпраці активістів і влади. Днями було простерилізовано першу собаку, на вусі якої тепер є спеціальна бірка. Яніна Тиховська звернулась до мешканців Умані не зривати ці бірки, тому що саме їх наявність на вусі собаки вказує, що тварина пройшла стерилізацію.

 

реклама
5TV


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #2 vlad 07.03.2016 17:48
Пусть лучше защитники собак заберут их себе домой. Кастрация к острым зубам отношения не имеет))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 В Черкассах тоже пора 06.03.2016 20:40
Но начинать надо не с бездомных, а с обкомовских и горкомовских. А то развелось их немерянно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Хінкалі
Театр
Loading...