реклама

реклама

 Фото http://cherkasy24.info

Фото http://cherkasy24.info

У 2016 році заплановано старт виробництва холодильників «Saturn» у м. Черкаси. Про це йдеться на офіційному сайті компанії.


Наразі у Каневі та Черкасах уже функціонує фабрика з виробництва малогабаритних пральних машин-напівавтоматів, електросушарок для продуктів, тепловентиляторів та електрочайників. Загалом продукція ТМ Saturn виробляється на найкращих фабриках Китаю, Тайваню та Туреччини, наголошується на сайті.

Про відкриття нових потужностей у Черкасах заявив і міський голова Анатолій Бондаренко в інтерв’ю «Інфомосту».

– Днями я провів перемовини зі власниками компанії «Сатурн», – повідомив мер. – На базі приладобудівного заводу міста Черкаси буде створено близько 500 робочих місць по випуску побутової техніки: пральних машин, холодильників, газових плит. Сподіваюсь, це стане одним із бюджетоутворюючих підприємств. Домовленість є, зараз вони працюють над проектом.

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 Семен 11.03.2016 12:03
прошлогодняя протухшая лапша для народа.
Ткаченко уже чайники с утюгами второй год в Черкассах выпускает, брехуны.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 очі бачуть 11.03.2016 11:43
ми ці казки ще при тулубі чули
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Москаль Чарівник 11.03.2016 11:11
Під ці "можливо" на сайті пора вже окрему рубрику відкривати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 бульба 11.03.2016 02:12
Цитую Антон:
зачем нам этот хлам???? Я б еще понял если бы Норд там хоть история есть

А де людям працювать. Чи думаєш нам довірять милли виробляти? Якщо зростеться то мера тльки за це стоїть поважати, бо Одар з завода зробив стоянку і черговий маркет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 О.Б.КУРЕНИЙ 10.03.2016 22:16
Электросушарки в этом списке лишние. Лучше всего грибы сушить в холодильнике. Неверите? А вы попробуйте! Результат вас приятно удивит, если канешно у вас есть хороший холодильник.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #5 Антон 10.03.2016 18:24
зачем нам этот хлам???? Я б еще понял если бы Норд там хоть история есть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Dirty Harry 10.03.2016 17:56
Тока пацаны вы хоть на этот раз не обосри.... там, дайте людям поработать на благо отечества.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 місцевий житель 10.03.2016 17:29
Дуже гарна новина. Якби тільки все получилось по плану.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 ВІРА 10.03.2016 16:54
Не спугните инвестора, лелейте и прикармливайте его.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 татарин 10.03.2016 16:12
Хорошая новость, хоть что то изготовлять начнут, может ;-)