реклама

реклама

Міська влада закупить для Черкас 25 тролейбусів, які вже були у користуванні на загальну суму понад 17 млн грн. Таке рішення прийняли під час сьогоднішнього засідання виконкому.

Як зазначив начальник управління транспорту департаменту житлово-комунального комплексу Віталій Москаленко, найкращим варіантом є співпраця із чеськими постачальниками, що займаються тролейбусами, які вже були у використанні.

Нагадаємо, у нинішньому році в Черкасах з’явились 8 нових тролейбусів.

реклама

Коментарі  

 
0 #16 Виктор 13.03.2016 23:41
Цитую пролш:
Зачем нам этот хлам из эвропи!!! Сами пусть на нем ездят

А я лучше буду е3дить на европейском хламе, чем на отечественном новом дерьме
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 федор принципиальный 13.03.2016 13:36
ОДАРЫЧ ТОЖЕ РАДИ КРЕСЛА ОБЕЩАЛ ЧЕРКАЩАНАМ полеты на Луну,автобаны,а эропорт,замена всех окон в городе,троллейб усы,светофоры и т.д.-оставил после десяти лет словоблудия разваленный город,и стаким богатым опытом перебирается в другой областной центр срать мозги уже другим жителям и так всю свою жизнь и проживет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Чип 12.03.2016 23:01
Знов пігодуємо своїми копійками європейсів, а своє виробництво хай додихає...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 прохожий 12.03.2016 15:05
Цитую Машиніст:
Невже ніхто не розуміє, що за схемою купівлі тролейбусів, першочергово стоїть дерибан міського бюджету! І стан доріг, по яких вони будуть ходити (якщо будуть),- аж нікого не хвилює! Задачі інші!

100%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 пролш 12.03.2016 11:30
Зачем нам этот хлам из эвропи!!! Сами пусть на нем ездят
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Машиніст 12.03.2016 10:34
Невже ніхто не розуміє, що за схемою купівлі тролейбусів, першочергово стоїть дерибан міського бюджету! І стан доріг, по яких вони будуть ходити (якщо будуть),- аж нікого не хвилює! Задачі інші!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Соня 12.03.2016 07:54
Цитую Реаліст Комаров:
Шкода -чудовий тролейбус, але для наших доріг і умов краще підійшли б нові. Але якщо 25!!!!!!!!!!

Не купуйтесь на цифру.
Ми станемо пристанищем для металолому.
А дехто отримає добрі відкати,за нові не дають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Соня 12.03.2016 07:52
Краще 5 нових ніж 25 бу,які відрихтовані сяк так і лише з прихованими проблемами.
Чи вже забули Вольво?
Для чого місту дрантя,секондхе нд?
Відкати більші,знаємо/////
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Дістало 11.03.2016 22:22
обіцяти тролейбуси- це дуже опасна інфекційна хвороба Одарича, передається повітряно-крапельним шляхом
мабуть Бондаренко таки ухвалила хворь