реклама

реклама

Черкащанин Валентин Чернявський, у минулому ведучий програми на телеканалі "ВІККА", а нині журналіст програми "Абзац" на "Новому каналі", одним дзвінком підняв на ноги весь київський ЖЕК.

Зателефонувавши у один київський ЖЕК, Чернявський представився прес-секретарем Віталія Кличка та повідомив, що за півтори години біля жеку нібито проїжджатиме префект Ватикану. У ЖЕКу, звісно, одразу висловили готовність прибрати територію до приїзду поважної персони. І таки встигли. От лише ніхто не приїхав, зате прибрали працівники ЖЕКу на славу.

Цікаво, що у коментарях до відео деякі користувачі радять таким методом спробувати поремонтувати дороги в Черкасах, на які є багато нарікань...

Детальніше дивіться у відео.

реклама

Коментарі  

 
+3 #11 украина 16.03.2016 22:36
Цитую Реаліст:
Цитую черкащанка:
При чем здесь "раша" , я пишу за Черкассы. зомби надоели

Прокинься! Тут мова - не про Черкаси, а про Київ! Хоч би сюжет подивилася, перш ніж городить ***ню про українців і про "зомбі"! :-x


Если бы в Черкассах это произошло наверно бы и асфальт шампунем вымыли :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Реаліст 16.03.2016 18:40
Цитую черкащанка:
При чем здесь "раша" , я пишу за Черкассы. зомби надоели

Прокинься! Тут мова - не про Черкаси, а про Київ! Хоч би сюжет подивилася, перш ніж городить ***ню про українців і про "зомбі"! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Язон 16.03.2016 18:20
К нам в Холуёво приезжает...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 черкащанка 16.03.2016 18:19
Цитую Черкащанин:
Цитую украина:
Вот вам и вся суть украинца :sad: для вип персоны все сделают, а для самих себя можно и в г..не жить.

Що за "вот вам і суть украінца"?! У твоїй рашці "раболєпіє" перед начальством, партією і Пукіним - це просто класика. Так само і в багатьох інших країнах. А ти, ватне, хочеш обов"язково приплести до цього "украінца"!


При чем здесь "раша" , я пишу за Черкассы. зомби :-x надоели
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Олена К 16.03.2016 14:22
У нас в дворі працює двірник. Усі не нарадуємося. Молодець: сам доброзичливий, чисто , сусіди вітаються. все ок. І тут (наприклад) одного дня він не виходить на свою роботу і у нас неприбрано. Бо телекомпанії треба відзняти класний сюжет ( віддаю належне - сюжет класний). Тепер хід ЖЕКУ. Подзвонити телекомпанії озвучити сумму за провокативний сюжет,сісти в кущах і відзняти за скільки хвилин приїдуть репортери. ( думаю також цікаво буде під прикольну музику подивитись).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Smart 16.03.2016 13:10
Купуємо всі вокодери чи синтезатори звуку....І гайда в пранкери.... Покажемо кузькіну мать плебеям.... Нехай гадають, хто то дзвонив... Чи справжнє начальство, чи імітатор..... І нехай краще не гадають тоді.... А швидко роблять свою роботу, на всяк випадок.. Чернявський молоток!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 Черкащанин 16.03.2016 13:00
Цитую украина:
Вот вам и вся суть украинца :sad: для вип персоны все сделают, а для самих себя можно и в г..не жить.

Що за "вот вам і суть украінца"?! У твоїй рашці "раболєпіє" перед начальством, партією і Пукіним - це просто класика. Так само і в багатьох інших країнах. А ти, ватне, хочеш обов"язково приплести до цього "украінца"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Яша 16.03.2016 10:57
Валентин жжот!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 украина 16.03.2016 09:13
Вот вам и вся суть украинца :sad: для вип персоны все сделают, а для самих себя можно и в г..не жить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Сидоров 16.03.2016 09:11
Повинен вам сказати, що післязатра, з Києва, через Канів, Мошни , Черкаси на Чигирин проїде поважна персона. Навроді канцлер Меркель. Хоче подивитися козацьку столицю.