реклама
Sucurity Police

реклама

Керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе розповіла, на чому "попався" в. о. начальника поліції Черкаської області Владислав Пустовар.

"Зустріч організували через посередника. Надмірне наполягання на проведенні зустрічі викликало підозри. Заступник доповів керівництву та написав відповідну заяву до Департаменту внутрішньої безпеки. ДВБ спрацювало оперативно: і посередника, і хабародавця затримали", – повідомила Деканоїдзе у Facebook.

реклама

Коментарі  

 
+1 #26 бульба 01.04.2016 16:45
Цитую святченко:
Хатия Вы молодчинка. Я восхищаюсь Вами. Кто дал раз придет и заберет 100 раз. Таких надо искоринять. Систему надо менять в корне. Не может старое ведро носить питьевую воду. СЛАВА УКРАІНІ,

Во питаєтесь засланко, що знищує Україну?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #25 святченко 29.03.2016 23:55
Цитую Бу-га-га-га:
СВой своего проглотил, мусор есть мусор...

Не можливо в старе відро вживити нову ручку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #24 святченко 29.03.2016 23:23
Цитую Марсель:
А я завжди казав, що Пустовара згубить Святченко.

дуже розумна людина ви марсель. вам хабаря потрібно підсунути.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 святченко 29.03.2016 23:21
Цитую Це так:
Цитую Язон:
Вот теперь на 100% ясно, что это была подстава. ..... Посмотрим, кого сейчас на замену пришлют в Черкассы...

Тут і до бабки не ходи.
Знадобилося місце керівника поліції на Черкащині, натякнули що потрібно трішки "кашлянуть", по ходу вбили двох зайців, місце звільнили та по ходу запіарилися на людині яка має великий досвід роботи в правоохоронних органах і не відомо як вона його після цього використає.
І не потрібно сподіватися на те, що нарід такий наївний як вони його уявляють, тут ясно як божий день, якщо б на периферії підлеглі розуміли що Київські "реХформатори" живуть по новому, ніх то б ніколи не наважився шоркати капустою, а так як це робиться називається простим словом ПІДЛІСТЬ, ПІДСТУПНІСТЬ, НЕДАЛЕКОГЛЯДНІС ТЬ.

А ніхто не задавав собі питанння чому Черкаси як якась лабораторія досліджень? Значить заробили таке відношення до себе. То чому зараз якийсь галас? Все так як повинно бути.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 святченко 29.03.2016 23:17
Хатия Вы молодчинка. Я восхищаюсь Вами. Кто дал раз придет и заберет 100 раз. Таких надо искоринять. Систему надо менять в корне. Не может старое ведро носить питьевую воду. СЛАВА УКРАІНІ,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 полицейский 29.03.2016 22:17
Цитую Марсель:
А я завжди казав, що Пустовара згубить Святченко.

Згідний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 полицейский 29.03.2016 22:15
Цитую Сергій Власенко:
Не Святченнко його згубив, а він просто зажрався і йцому все дозволено було...забув як мене зїв і зняв з посади і за що..

Не одного схавав. А тепер сам в цій тарілці. Просто вважав що він вічний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 полицейский 29.03.2016 20:21
Цитую Чудо-женщина:
Потрібно посадити корупціонера. :oops: Потрібно змінювати країну а то що він собі бензину не може купити? що йому талони носять.

:lol: :lol: :lol: :lol: талони далі підлеглі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 полицейский 29.03.2016 20:18
Святченка гнать мітлою. Скотиняка не пожаліє ні кого. Влада шкода. обзавівся гівном біля себе от і результат.
1000000000000000 0000% але подібне притягує подібне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 бульба 29.03.2016 19:58
Цитую Сергій Іванович Власенко:
Пси Пустовароа всерещать... яещдо вит акі прравидні ТО ХТО АВЗЯТКУ ДАВАВ І НЕ ВАЖЛИВО СТІЛЬКИ,ГОЛОВНЕ ФАКТ ЄСТЬ..

А Ви не давали ніколи? Тест на правду? Тільки не відмовляйтеся а скажіть скільки раз в житті не було іншого шляху ніж сунули щось на лапу.