реклама

реклама

Очільник обласної поліції Владислав Пустовар дякує усім за підтримку. Відповідний допис зявився у нього на сторінці в соцмережі «Фейсбук».


«Хочу подякувати всім, хто мене підтримав в складний для мене час. Я впевнений в своїй невинуватості і зможу це довести», – зазначив він.

Нагадаємо, вчора екс-секретар Смілянської міськради Ярослав Березань повідомив, що Пустовар вийшов з-під варти.

Як відомо, Владислава Пустовара у понеділок затримали працівники Генеральної прокуратури та звинувачують його у дачі хабаря. Активісти у Черкасах підтримували очільника обласної поліції акціями та схвально висловлювались про його професійну діяльність.

реклама

Коментарі  

 
0 #59 коханка 10.04.2016 22:23
П-ко-не знав про офшори, П-ар не знав про хабар, П-ін просто хло. І все га..но на літеру "П". Закономірність?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #58 доля 04.04.2016 20:58
Років 10 назад пустовар, щоб показати як убоз бореться з корупцією, затримав військового який продавав дві каски за 200 гривень.Тоді всі газети писали, що пустовар спас цілістність держави. Але то було лиш 200 гривень то сьогодні 2000 доларів для пустовара вже не винуватість. А де безповоротність ЗАКОНУ. Що винен значить винен. І так як сам казав сума не має значення. Головне факт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #57 доля 04.04.2016 20:51
Інколи цікавлюся новинами пустовар. Як винерне це га.....о. І дуже подобається, коли відкриваєш сайт ПРОЧЕРК, а там фотографія пустовара і прямо в нього красива граюча табличка ГІМОРОЙ.
Влучно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #56 Сухов 02.04.2016 20:55
Цитую Владлэн:
Кто прячется под погонялом язон? Этого питора так много.что он уже достал своими проносными комментами

Эт точно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #55 Гоша 02.04.2016 20:43
Цитую Владлэн:
Кто прячется под погонялом язон? Этого питора так много.что он уже достал своими проносными комментами

Согласен!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #54 Владлэн 02.04.2016 20:02
Кто прячется под погонялом язон? Этого питора так много.что он уже достал своими проносными комментами
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #53 олег 02.04.2016 18:13
Пустовар сам винуват, він дав 2000 доларів за вирішення питання, а за те, щоб його не здали не дав взятки, от його і здали. Дуже хочеться щоб він на своїй шкурі відчув все, що робиться, тепер уже в Національній поліції, він керував ГУ області. Правильно хтось писав, що він мавби дисертації писать, а він тупо робив, що йому казали, плив за течією, нічого не міняючи. Він, що не знав, як порушуються, розслідуються, закриваються кримінальні справи- знав, але нічого не робив. Вони поручали розслідування, не законно порушених справ, або законно порушених, але тих, які потрібно закрити, молодим пацанам, а потім разом з прокуратурою вказували , що робить, при цьому зсилаючись, що вони не мають права втручатись в слідство. І виходить, що цей пацан, творить, що завгодно і нікому до цього нема діла. Туди, до Пустовара, ще треба багатьох, як заступників, так і прокурорів, тоді може щось почне міняться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #52 Реаліст 02.04.2016 17:07
Ніхто Пустовара не підставляв. Якби хотіли звільнити то зробили би це без будь-яких проблем. Підстав для його звільнення більш, ніж достатньо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #51 Психиатр 02.04.2016 09:37
Честнейшей души милиционер!
Вот как-то так: https://youtu.be/cUWA5EEg7uA?t=34s
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #50 Волхв 02.04.2016 02:02
Одно ясно место кто-то известный присмотрел, методы старые - подстава.