реклама
5TV

Топонімічна комісія Черкаської міської ради працює над пропозиціями до облдержадміністрації, яка наразі має повноваження перейменовувати вулиці в населених пунктах області відповідно до закону про декомунізацію.


Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив член топонімічної комісії, історик за фахом та освітянин за професією Ігор Волошин.

«У Чeркасах залишилося пeрeймeнувати 4 вулиці, – пише пан Волошин. – Вирішeно пeрeймeнувати вул. Колгоспну на вул. Попівка, вул. Паризької Комуни на вул. Кривалівську, вул. Пролeтарську на вул. Гeроїв Чорнобиля, вул. Рози Люксeмбург вирішили розділити: від початку до Молоткова — на вул. Гуржіївську, а від Бидгощської і до закінчeння — на вул. Самійла Кішки. Разом з тим пропонуємо ОДА пeрeймeнувати вул. Пeршотравнeву на вул. Гeроїв Холодного Яру».

реклама

Коментарі  

 
+10 #10 Сидоров 02.04.2016 21:27
Була така у Франції Паризька комуна. Народ у Европі боровся за краще життя.І гинув за це. Питається, для чого її прейменовувать у Криваліївську?Чи розумно це.Може краще відремонтувати цю вулицю, зробити так , щоб вона була придатною для проїзду.Отоді і згадають добрим словом цю владу. і підтримаютиь . А так чорті шо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #9 Пропозиція 02.04.2016 20:08
Пропозиція. Вулиці перейменовувать тільки після того як будуть відремогтовані проїзжі частини і тротуари. Оце буде достойно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Реаліст Комаров 02.04.2016 18:41
Поляки теж завершають перейменування, але порівняйте їх дороги і стан ЖКГ з нашим. Правда вони викорчували в назвах вулиць навіть імена звичайних воїнів, що загинули при визволенні Польщі. Ну наші ще й до цього дійдуть.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Реаліст Комаров 02.04.2016 18:37
Цитую Семен:
А про вул.30 років Перемоги реформатори забули? Ця назва теж пов'язана з комуністичним минулим України! То вже й назву Черкас поміняйте,- бо під час радянської окупації, місто мало саме цю назву! Вся ця вакханалія нагадує 1917 рік!

Так уже і до назви країни добралися- не подобається декому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #6 Dobrij 02.04.2016 17:56
Цитую Еколог:
А чим Роза Люксeмбург не вгодила? До тоталітарного режиму вона не належала. Невже святом 8 березня? :lol:


А какое отношение имеет Роза Люксембург (равно как и Парижская коммуна) к Черкассам?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 студентка 02.04.2016 15:00
Это была шутка к 1 апреля?! Я против, чтобы улица, на которой я живу, называлась Криваливська :-x ну ни бред?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Семен 02.04.2016 13:43
А про вул.30 років Перемоги реформатори забули? Ця назва теж пов'язана з комуністичним минулим України! То вже й назву Черкас поміняйте,- бо під час радянської окупації, місто мало саме цю назву! Вся ця вакханалія нагадує 1917 рік!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Оверко 02.04.2016 13:19
Ну нарешті!!!! Можливо після перейменувань вже дійде черга і до ремонту доріг на всих в таких "муках" переіменованих вулицях! :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Еколог 02.04.2016 12:56
А чим Роза Люксeмбург не вгодила? До тоталітарного режиму вона не належала. Невже святом 8 березня? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Dobrij 02.04.2016 12:56
Названия понравились. Только процесс переименования нужно совмещать с ремонтом дорог и тротуаров, установкой светофоров, восстановлением зеленых насаждений.