реклама

реклама

Депутат Черкаської обласної ради Микола Булатецький припаркував власне авто у забороненому місці і був змушений заплатити штраф у 425 грн.

Про це журналісту Zmi.ck.ua повідомила старший інспектор прес-служби управління патрульної поліції Черкас Зоя Вовк.

Фото – “Подслушано Черкассы”

Фото – “Подслушано Черкассы”

За її словами, водій авто не відразу пред'явив документи на вимогу поліцейських через паркування машини під знаком“зупинка заборонена”.

"Важливо, що при ньому не було посвідчення обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів", - зазначила Зоя Вовк.

Поліцейські також припустили, що депутат міг бути в стані алкогольного спяніння, тож просили його пройти тест. Однак в наркодиспансері підтвердили, що Булатецький - тверезий.

Свою позицію з-приводу штрафування опублікував у "Фейсбуці" сам Микола Булатецький:

"Думаю, черкащани помічають особливу увагу новоствореної поліції в зоні парковок біля магазинів "Делікат" та "Любава". Мав неодноразову розмову з поліцейськими про недоцільність і шкідливість їхньої діяльності в зоні парковок. Це просто безглузда діяльність поліцейських, яка непотрібна громаді Черкас.

Сьогодні на чергове моє звернення до поліцеських прибратися із парковочних "засад", три екіпажі поліції 2 години публічно демонстрували своє хамство, звинувачуючи мене у всіх гріхах, публічно заявили, що я п'яний, публічно довелося їхати в наркодиспансер і засвідчувати свій тверезий стан. Засвідчив.

Міністру МВС Арсену Авакову заявляю: така поліція Черкасам не потрібна. Складається враження, що в державі формується ще одне організоване злочинне угрупування в додаток до вже існуючих ОЗУ - прокуратур, судів, мєнтів. Вимагаю, як мінімум, звільнення учасників інциденту. Власникам ЛЮБАВИ та ДЕЛІКАТУ спільно з міською владою: поставте біля закладів по парковщику - це буде дешевше, комфортніше й ефективніше", - зазначив депутат.

реклама

Коментарі  

 
+2 #27 Канів 05.04.2016 10:04
Цитую Інь і Янь:
Багатьом здається, що він п'яний.

Ні, він не п'яний. З ним вже це не перший раз. Пам'ятаєте що з ним Каневі коїлося?

23 липня 2013, 16:10 Новини Черкас та Черкаської області
"про дівчат, які намагалися мене звабити… Чи я їх… Бог його знає. Повірте, мені не треба й пропозицій, я сам такий що знайду собі… – слова опозиціонера зупинив сміх журналістів. – А тут ще така пропозиція «на шару» з’явилася. Ясно, що це була «ДУРКА».
Отака історія, – розповів свою версію подій Микола Іванович.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #26 Інь і Янь 04.04.2016 20:53
Багатьом здається, що він п'яний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #25 бульба 04.04.2016 20:45
Цитую прохожий:
Так, нинішні поліцаї більше і не знають за що штрафувати, тільки за парковку. Краще спільно із своїм керівництвом та міською радою подбали б про наведення порядку, у т.ч. і з відведення місць для парковки автотранспорту. Крім того, постояли б на вулиці Смілянській напроти базара, де пішоходи ходять по проїзжій частині недотримуючись правил ПДР, незважаючи, що рядом є пішохідний перехід.

А ще спробували б зупинити тотальний розгул криміналітету. Обкрадання авто, вбивства, розбої, пограбування. Але не личить селфі буздарям з злочинністю боротись. Їх хазяйни грузинські їх набирали для свого то мойшиного захисту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #24 бульба 04.04.2016 20:40
То чорненька таврія патрійоте Булатецького припаркована? Дійсних патрюхот підтримує вітчизняне і купив за зарплату. Бідняга тепер його позбавили коштів які б міг використовувати місяць на заправку своєї красуні таврії. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #23 Миша Язонский 04.04.2016 14:14
А шо ж це демократiя.Це тобi не при Янике та iнших ДАI через колiна кидати.
Треба ще було найти у автiвки листя кокi,зброю та набої.А звiдки у ньго Крузак.Вiн шо на ланах працює,або їжою спекулює на базарi.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #22 Володимир 04.04.2016 13:57
Коментарі цікаві, але суть проблеми яка?
1.Непрофесіоналіз м нової поліції. Так: сьогодні особисто спостерігав на перехресті бул.Шевченка х вул.Котовського як 4 патрульних гаяли час на перехресті. По-перше: 2-і особи намагались регулювати дорожній рух, так саме намагались, по іншому не скажеш. Так як вони подавали сигнали лише згідно п.8.8 п.п. а)та п8.8 п.п в) ПДР. Причому під час подачі сигналу регулювальника п.8.8 п.п. а)ПДР - руки опущені, водії з лівого і правого боків ПОВЕРТАЛИ ЛІВОРУЧ, що заборонено правилами. Реація патрульних нульова. Сигнал згідно п.8.8 п.п. б)ПДР -права рука витягнута вперед не подавався взагалі.В цей час двоє інших патрульних: дівчина бігала з планшетом по бул.Шевченка взад, вперед мабуть в очікуванні сенсації, інший взагалі стояв на узбіччі з виразом на обличчі: "колеги ви виде, а що мені робити, де моя мама)))?".
2.Проведіть ревізію дорожніх знаків, які встановлені з часів СРСР. Особливо знак 3.34 ПДР, залиште самі необхідні інші зніміть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #21 Ох... 04.04.2016 13:42
Цитую Жека:
.....Поліцейські також припустили, що депутат міг бути в стані алкогольного сп’яніння.

Він по життю такий, а ми в таких як він в заручниках....
Користь з таких як він і Таня Чорновіл тільки в разі повалення чергового "бандитського режиму ", тільки і всього. Найкраще для організаторів чергової авантюри буде якщо вони черговий раз вибиратимуть осінь або весну, як час найбільшого загострення "почуття справедливості"....
.....................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #20 Водій-аматор 04.04.2016 12:59
Цитую прохожий:
Так, нинішні поліцаї більше і не знають за що штрафувати, тільки за парковку. Краще спільно із своїм керівництвом та міською радою подбали б про наведення порядку, у т.ч. і з відведення місць для парковки автотранспорту. Крім того, постояли б на вулиці Смілянській напроти базара, де пішоходи ходять по проїзжій частині недотримуючись правил ПДР, незважаючи, що рядом є пішохідний перехід.

Не тільки не знають, а й не вміють і не хочуть! Більш того, де їхні приписи про незадовільний стан доріг, які створюють небезпеку для учасників дорожнього руху? А злочини хто буде розкривати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #19 Матрос 04.04.2016 12:10
Хоч одні поставили хама в стойло!!!! :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Реаліст Комаров 04.04.2016 12:09
Цитую андрий:
прикрутила хвости місцевим хозяєвам жизні-пищать, жалуються
Закони вчіть та дотримуйтесь і буде вам щастя.