реклама

реклама

Керівник Черкаської поліції Владислав Пустовар прокоментував сьогодні публічно обвинувачення на його адресу. Нагадаємо, Пустовара звинувачують в хабарництві.

Владислав Пустовар на прес-конференції для черкаських ЗМІ зазначив, що не пов’язує ту історію, яка трапилася з ним, з міністром Аваковим. Мовляв, якби міністр хотів, то і так би його звільнив.

Прес-конференція Владислава Пустовара вкрай велелюдна

Прес-конференція Владислава Пустовара вкрай велелюдна

Також Владислав Пустовар зауважив, що «хто замовник і виконавець провокації покаже час».

Наменше, що його нині турбує – політика. Він повністю зосереджений на праві і хоче довести свою невинуватість.

Підтримку громадськості він оцінив схвально, зазначивши, що раніше такого не можна було уявити, щоб громадськість стала на захист міліціонера, якого звинуватили в хабарництві. Мовляв, це і є реформа МВС.

Всі деталі згодом.

Як повідомляє також "Прочерк", Пустовар вважає, що кримінальне провадження проти нього є «сфабрикованим та замовним».

реклама

Коментарі  

 
-2 #11 Семен 07.04.2016 10:07
А про меня забыли? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Бульба 06.04.2016 22:39
Хоч не заходь у Прочерк: "Язон, Язон, Язон, Язон......" Вже перевершив "реаліста Комарова".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 бульба 06.04.2016 21:07
Цитую Язон:
Цитую В//// РУ////:
ТИ ЖАДНИЙ ДО КРИКУ ДУШІ.,, ВЗЯВ ДЛЯ ПЕРЕДАЧІ ОДНУ СУМУ А ВІДДАВ В ПЯТЬ РАЗ МЕНШУ.. ОЦН ТАК ТИ САМ СЕБЕ ЗДАВ !!!

За назначение 36 сотрудников, если кто берёт взятку - то не 2 и не 10 тыс. И везут деньги только тому, кто сам сказал, сколько надо привезти. Или - не везут вообще, что, похоже, и имело место в данном случае. ГДЕ обещанное прокуратурой ВИДЕО ДАЧИ ВЗЯТКИ и "задержания в кабинете"? Очень похоже ,что когда подстава провалилась - заказчик ПРИКАЗАЛ прокурорам и заму полиции "вернуть и закрепить доказательства". И в стране не так много людей, которые МОГУТ отдать заму начальника полиции такой приказ, чтобы он подставил себя под статью его выполнением.

Тю таке щось несеш. То ж чесна влада прийшла. Тож Янукович і Азаров були органами українського народу. А тут таке. То все Путін підстроїв. :lol: Зомбика ти нарешті почав бачити що ці запроданці під твоє уллюкання доконали таки Україну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #8 Язон 06.04.2016 17:34
Цитую В//// РУ////:
ТИ ЖАДНИЙ ДО КРИКУ ДУШІ.,, ВЗЯВ ДЛЯ ПЕРЕДАЧІ ОДНУ СУМУ А ВІДДАВ В ПЯТЬ РАЗ МЕНШУ.. ОЦН ТАК ТИ САМ СЕБЕ ЗДАВ !!!

За назначение 36 сотрудников, если кто берёт взятку - то не 2 и не 10 тыс. И везут деньги только тому, кто сам сказал, сколько надо привезти. Или - не везут вообще, что, похоже, и имело место в данном случае. ГДЕ обещанное прокуратурой ВИДЕО ДАЧИ ВЗЯТКИ и "задержания в кабинете"? Очень похоже ,что когда подстава провалилась - заказчик ПРИКАЗАЛ прокурорам и заму полиции "вернуть и закрепить доказательства". И в стране не так много людей, которые МОГУТ отдать заму начальника полиции такой приказ, чтобы он подставил себя под статью его выполнением.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Язон 06.04.2016 17:28
Цитую До речі...:
А ЯКЩО ТОЧНОМУ БУТА=И ЗДАВ ТЕБЕ ХТО ДАВА ТВІ ГРОШІ ТОБІ ДЛЯ ПЕРЕДАЧІ В ЕКИЇВ !!!

Надо понимать,заказч ики провокации не дремлют?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 В//// РУ//// 06.04.2016 16:23
ТИ ЖАДНИЙ ДО КРИКУ ДУШІ.,, ВЗЯВ ДЛЯ ПЕРЕДАЧІ ОДНУ СУМУ А ВІДДАВ В ПЯТЬ РАЗ МЕНШУ.. ОЦН ТАК ТИ САМ СЕБЕ ЗДАВ !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Черкаси 06.04.2016 16:19
Цитую Працівники Черкаси райду:
А шо тут думати...кого призначили ТВО ??? Оце иі вся відповідь...ІВ вівн на такі гадості способний...

Ну якраз підозрюють всі іншого зама? Свя//////
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 андрій 06.04.2016 16:09
знову балачок тільки про пустовара який він чесний та гарний, що замість людей садив дерева, їздив на лісапеті
прийшов новий/старий зі своїм кругом друзяк, для яких він теж найкращій рішалово
пустовару краще помовчати може й затихне
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Пустовару 06.04.2016 15:53
Відмажся умовним, а влада зміниться, може щось вирішиться. Будеш смикатись, може бути ще гірше.Держись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 До речі... 06.04.2016 15:51
ТИ САМ СЕБЕ ЗАКАЗАВ І ЗДАВ...ЖАДНІСТЬ ТЕБЕ ЗГУБИЛА...ВЗЯВ...........А ПОВІЗ ВІДДАВАТИ 2 ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ...І ТАКИ ЧИНОМ ТИ САМ СЕБЕ ЗДАВ...А ЯКЩО ТОЧНОМУ БУТА=И ЗДАВ ТЕБЕ ХТО ДАВА ТВІ ГРОШІ ТОБІ ДЛЯ ПЕРЕДАЧІ В ЕКИЇВ !!!