реклама

реклама

Черкаська міська організація КПУ планує 22 квітня проводити на площі під міськрадою мітинг «Тарифи нас вбивають». Як вказується в повідомленні, це вже другий етап мітингу.

Подібне повідомлення обурило громадськість, зокрема, Черкаський осередок КВУ, фахівці якого у своєму листі вказали міській владі на порушення у зв’язку з проведенням мітингу з символікою комуністів та попросили вжити заходів. Адже мова йде про пропаганду комуністичного режиму. У КВУ вказують на порушення та просять надати інформацію про вказану організацію, щоб експерти КВУ могли здійснити правову експертизу.

"Черкаська міська організація КПУ вже вдруге за останні місяці організовує в Черкасах мітинг-протест, апелюючи при цьому до законодавства України. В той же час, виступаючи організатором будь-яких публічних заходів КПУ порушує Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Оскільки минулий демарш КПУ викликав обурення громади, але не спричинив ніяких реальних кроків, які б унеможливили в подальшому пропаганду комуністичної символіки в Черкасах (в розумінні ст. 1-4 вказаного Закону) ЧОО КВУ ініціює проведення правової експертизи, метою якої є заборона і припинення діяльності Черкаської міської організації КПУ", - інформують у КВУ.

реклама

Коментарі  

 
+3 #18 Лорд Резон 21.04.2016 11:42
Цитую федор принципиальный:
под каким флагом народу уже по барабану.

Це хіба що такому, як ти - "бєз разніци" :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 Язон 21.04.2016 10:42
Цитую федор принципиальный:
Но тема митинга на сей день актуальная и необходимая,а под каким флагом народу уже по барабану.

ВСЕ нуждающиеся получают субсидии. Проднимут тарифы - поднимется и размер субсидий. Поатить больше - будет уважемое ворьё, за свои большие и малые межигорья. Вот оно - и организовывает плач Ярославны. Чтобы опять за них вся страна платила!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Борис Юхно 21.04.2016 10:38
Цитую Реаліст Комаров:
Комунізм дістав усіх, а капіталізм поки що тільки вибраних. Але правильно тут дехто сказав- обом теоріям скоро кришка. А нових теоретиків на горизонті не видно......

В такому випадку - Кропоткін і сотоваріщі)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #15 федор принципиальный 21.04.2016 08:40
Но тема митинга на сей день актуальная и необходимая,а под каким флагом народу уже по барабану.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Таваріщ Малий, расскажи 21.04.2016 08:06
А свого вождя Сімонєніна запросили виконать акапельно пісеньку: "І Лєнін такой маладой..."? Чи зразу його начальника - Зюганова? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Реаліст Комаров 21.04.2016 07:17
Комунізм дістав усіх, а капіталізм поки що тільки вибраних. Але правильно тут дехто сказав- обом теоріям скоро кришка. А нових теоретиків на горизонті не видно......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 П 21.04.2016 01:45
О! Комуністи як завжди - українську за скільки років так і не вивчили...
«Міському голові ... Бондаренко А.В.» - а пан Бондаренко А.В. не образиться, що комуністи його жінкою вважають?
«Згідно якої» - це тверда двійка з мови. Правильно: «згідно з якою» або «відповідно до якої».
«... до 500 чоловік» - тобто, жінки на заходи не допускаються? Це пряме порушення Конституції України, яка забороняє дискримінацію, в тому числі і за статевою ознакою! Я вже мовчу про узгодження відмінків. Треба було звернутися до суду і на цій підставі заборонити «проведення заходів». Підозрюю, що мова йшла про 500 осіб.
«...згідно вимог» - правильно: «згідно з вимогами» або «відповідно до вимог»
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 Екстерн 20.04.2016 18:17
А що це таке "Комітет виборців"? Як туди вступити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Язон 20.04.2016 17:18
Цинизм коммиков - в апелляциях к Закону (который они при власти попирали) Украинского государства (которое они ненавидят и мечтают укничтожить).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Язон 20.04.2016 17:15
Цитую Всё правильно:
Что коммунизм что капитализм теории развития гражданского общества ..."Дайте мне СМИ, и я из любой нации сделаю стадо свиней"- (Йозеф Гебельс). О чем ещё говорить. Зреть надо в корень.

Капитализм - не теория, а практика. Коммунизм - теория, обанкротившася при попытке практической реализации. Но свиньям - это объяснять бесполезно. У них всегда во всех их проблемах все вокруг виноваты. И они убеждены, что все вокруг - такие же как они. А кто выглядит человеком - просто удачно притворяется. А что касается СМИ - так люди тем и отличаются от скотов, что никому не позволяют монополизироват ь право на истину и уничтожать свободу слова.