реклама

реклама

Заступник голови Верховної Ради України, уродженка Черкас Ірина Геращенко на своїй сторінці у «Фейсбуці» написала, що не бачить відмінності у вимогах бойовиків і тих українців, які вимагають зменшити ціну на газ.

«А чим всі ці волання з вимогою дешевого газу і безкоштовних тарифів відрізняються від вимог бойовиків взяти їх на повне забезпечення, годувати, поставляти безкоштовно воду, газ, світло, бо ж там пенсіонери і т.д.? – пише пані Геращенко. – А чому немає воплів тих самих «добреньких» політсил і політиків про неприпустимість мати 10 святкових днів в травні, стільки ж в січні і т.д., якщо хочемо відроджувати економіку і рівень життя? Дістав цей совковий популізм. Ці гасла: нічого не робити, ні за що не платити, тільки кричати і звинувачувати всіх і вся».

реклама

Коментарі  

 
+5 #15 прохожий 02.05.2016 11:32
Як же може думати заступник Верховної Зради, якщо її голова має довідку, що він Деб*л.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #14 Сергей 01.05.2016 13:42
Вот же су... Смотрите что творит какая отмазка. Тарифи понизить ее уволить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 Земляк 01.05.2016 10:35
Цитую Соня:
Краще коли вона мовчить. ДумаєШ,що розумна.

Ніхто так не думає і не думав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #12 дуплик 01.05.2016 09:13
ПАні Ірина!Не ганьбіть батьківщину Тараса.Замість гучних заяв ,краще займіться економікою України,тому що з зарплатами в 100 доларів,нас ніхто в Європу не прийме.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #11 блондиночка, ти наша 01.05.2016 08:40
Чергове розчарування.
Вона ж відповідала за АТО в період Іловайська. Тепер там все окей? Переключилась на президентське тему-газ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #10 Петрович 30.04.2016 23:00
Не може газ добутий в надрах України коштувати так як добутий за 5000 км. на Півночі Росії, де заробітна плата газівника мінімум 1500 долл. Незалежний аудит Нафтогазу України міг би це підтвердити, але хто його допустить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #9 Реаліст Комаров 30.04.2016 22:30
Людям праці навіть соромно таке читати, що говорить пані Геращенко, особливо після підвищення зарплат нардепам. А ще ж багато з них мають статус учасника бойових дій і тарифи на газ їх не цікавлять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Реаліст Комаров 30.04.2016 22:26
Цитую ВІРА:
Вас обдурили, Ірино. Ви, мабуть, не знаєте, що газ, який видобувається в Україні, належить Вам, мені, всім іншим українцям, а не десятьом хитровиє ... (зробленим) нахабним авантюристам. Так що не розказуйте байки, а займіться націоналізацією газовидобування .

Нам ні. Тільки їй і її друзям.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #7 Справжній Бульба 30.04.2016 19:04
Щось ця тітка у останні пару років забагато бере на себе. Корона не тисне, часом?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #6 Просто шок 30.04.2016 17:26
Дістали вже політичні маріонетки, які лише захищають інтереси олігархів, а не народу. Підняли собі зарплату в три рази і ніхто не відмовився! Чи не хоче Геращенко повернути їм попередній розмір зарплати? Таких тарифів не було навіть за "злочинної влади", а їй усе мало!