реклама
Sucurity Police

реклама

З системою «Прозоро» так нічого і не вирішили. Після перерви на Черкаському сесійному засіданні зареєструвалося 33 депутати. Відразу після початку засідання депутат Юрій Тренкін (на другому фото) від «Батьківщини» запропонував закрити сесійне засідання і доручити відповідним службам міськради узгодити два запропоновані проекти щодо системи «Прозоро» для подальшого затвердження на сесії.

Фото Ігоря Єфімова, "Вечірні Черкаси"

Фото Ігоря Єфімова, "Вечірні Черкаси"


Головуючий секретар міськради Олександр Радуцький заявив, що прийняте рішення щодо закриття сесії має тільки він, тому він таке рішення прийняв, тобто закрив сесію. Під вигуки «Ганьба!» депутати почали співати державний гімн.

Тренкiн

Невдовзі викрики припинилися, але після завершення гімну розпочалися з новою силою.

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 Язон 08.05.2016 06:32
Кипит ваш разум возмущённый? А сколько горлодёриков зад от дивана оторвут и выйдут пикетировать следующее заседание горсовета?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Гость 07.05.2016 06:40
Читаю ваши высеры и реально смешно.Ведь эта киздота не появилась "ниоткудо",а привели во власть эту сущность вы "господа хорошие".А коль это так, имейте смелость признать себя соучастниками этой банды и всё что она(киздота) творит, это и ваша заслуга.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Учасник БД 06.05.2016 15:37
Цитую Треня:
ніколи не думав, що Тренкін -- така маріонетка!

Чому? Він на вибори нашій сімї аж дві іконки подарував і одну ямку перед домом (правда паскудно) заасфальтував
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Черкаське прозоро - 05.05.2016 16:28
просто Позорно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 книголюб 05.05.2016 16:04
Какая очеровательная физия у Радика
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 Урюк 05.05.2016 15:42
Сашко Радуцький і "Прозоро" поняття несумісні!!! :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 Треня 05.05.2016 15:35
ніколи не думав, що Тренкін -- така маріонетка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #3 Dirty Harry 05.05.2016 13:46
Шанавні Депататы, навіща тагда вы нада Черкасам якщо ви нічого не робите і думаєте і дбаєте тільки про свій карман, воно то зрозуміло що на тендерних закупівлях ви добре збагачуєте свої статки через підставні фірми, так би мовити Ви шанавні переложуєте з одного карману в інший (свій) і при цьому вимовляєте ой які ж ми молодці як ми добре попрацювали. Бажаю Вам щоб вас короста хватонула і всі награбовані гроші на лікування пішли. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #2 Карча 05.05.2016 13:18
Бачачи Мірзу,яке ПРОЗОРО?
ТЕМНО ! :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #1 хи хи 05.05.2016 12:58
А Радуцкому пох.... ему с Бондареней нада капусту заработать на левых безтендерных работах!!!! Потому взял и закрыл сесию!!!! и пох все остальные вопросы...