реклама

реклама

Як вже повідомляв «Прочерк», високий темп ремонтних робіт на черкаських вулицях часто супроводжується їх низькою якістю. Зокрема, відповідне фото з вулиці Небесної Сотні промовисто це засвідчує.

Разом з тим, начальник управління вуличної інфраструктури Сергій Отрешко у «Фейсбуці» роз’яснив громадськості, що до минулорічного капітального ремонту вулиці вказана на фото просадка не має жодного відношення.

«Це продовжують проявлятись наслідки «суперреконструкції» вул.Хрещатик із застосуванням ЩМА під особистим керівництвом Одарича С.О (екс-мер Черкас). Тоді зливова каналізація просто заважала асфальтуванню. Аналогічні просадки, різного ступеню давності і глибини, вилазять тепер вздовж всього кварталу вул.Хрещатик», – зазначив Сергій Отрешко.

Проте, які тепер прийматимуться міри, щоб виправити ситуацію, Сергій Отрешко не написав.

13239892_1094452157260044_6499486475439477995_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #10 Коля 20.05.2016 07:50
Халай, Отрешко и еже с ними. Это те ребята которые не только знают как но и умеют!
Отрешко... а Одесская как там!? Тоже высокий темп был. Про высокий темп я так понял вы имели ввиду скорость "нарезания" бабла.
То Олеговичу поучиться у вас нужно!!!)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Сидоров 19.05.2016 23:11
Бла, бла, бла... пане Отрешко. А шоб ти з"їв , і не ..дів.Других слів нема.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Язон 19.05.2016 20:02
Пан Отрешко с подельниками не хотят ЗА СВОЙ СЧЁТ исправить СВОЙ брак?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 ПЕТРО 19.05.2016 19:24
А хто ремонтував по Менделеєва? Де лівньовки? Та там теж попливе дорога. Сьогодні потоп там.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Европа 19.05.2016 18:57
Черкаси та область на приймемо до Євроспілки, всю Україну приймемо, а Черкаси - ні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Весь в папу 19.05.2016 18:43
Только теперь сажать будут по соооовсем другому алгоритму.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 МИР 19.05.2016 18:42
Ребята, все это, конечно, очень интересно. Но скажите, что теперь со всем этим делать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 007 19.05.2016 18:02
А я вже переживати став, що Отрешко не знатиме що сказати і визнає провину, але таки ж придумав і знайшов винного і як виявилось він білий і пухнастий :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #2 Dirty Harry 19.05.2016 17:00
ТЮ :lol: :lol: :D Папєредники во всем виноваты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #1 Жванецкий 19.05.2016 16:52
високий темп ремонтних робіт на черкаських вулицях

чуть не опісявся від сміху. високий темп. високий темп, це 150 метрів від ЗАГСу до бульвару Шевченка? Хай пан Отрешко сходе на сусідню вулицю Хрещатик, яку робили 4 роки назад при "бандиті" Одаричу і порівняє. так та вулиця пережила вже чотири зими і стоїть. а те що вони зробили, це відмивання грошей через замилювання очей ніби-то ремонтом. от все і валиться і вже треба планувати гроші на ямковий ремонт. хороші хазяї, мільйон с бюджету потянули, а тепер давайте гроші на ремонт знову?