реклама
Sucurity Police

реклама

На Донбасі треба знищити злочинців, а не проводити вибори. Про це в коментарі Gazeta.ua заявив письменник Василь Шкляр під час маршу "Прийди і вимагай" у Києві.

"Ми робимо попереджувальний мітинг. Так ми кажемо, що готові до Майдану в разі чого. Ніяких домовленостей, ніяких виборів на Донбасі. Вимагаємо відновлення кордону і все", - сказав він.

Акція відбулася з ініціативи полку "Азов". Активісти виступили проти проведення виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

"Йдеться про такий задум, щоб зробити особливий закон для Донбасу, про європейські настрої піти на компроміс. Ми проти будь-яких виборів, доки там буде вся ця нечисть. Злочинців слід покарати, вигнати, знищити", - наголосив Шкляр.

Письменник зазначив, що полк "Азов" є одним із найбільш потужних та сильних підрозділів.

"Азов" - це найбільш елітний добровольчий підрозділ. Вважаю його основою нашої армії, про яку ми давно мріяли. Коли нація висуватиме свої вимоги, то вже не треба буде кричати, що армія з народом. Це справді буде так. Хлопці, які дуже добре знають свою історію, коріння. А президент повинен вийти з народу, а не з олігархічних середовищ. Ним має стати чоловік, який готовий жертвувати заради нації. А наш президент розводить зайву дипломатію, що зараз невигідна. Маємо таких гідних кандидатів. І не одного. Наприклад, Білецький, Ярош. Це повинен бути воїн".

Нагадаємо, 20 травня у Києві відбулася акція "Прийди і вимагай". Активісти пройшлись маршем від парку Слави до Верховної Ради

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #13 Пшонка 16.06.2016 13:57
Цитую Артур:
Не читал "творiв" этого "великого писменника". Хотя слышал как-то его ура-патриотический спич по Нацрадио. Сразу видно, что большой герой он только на словах. На передовой таких "бойцов" днем с огнем не сыщешь. А окажись он там случаем, то во время первого же обстрела наверняка грохнулся бы в обморок со страха. И еще - на вид он типичный татаро-монгол, мурза, баскак или кто там еще. Такой вот этнический типаж. Не странно ли, что именно люди такого генетического типа больше всего сегодня кричат о своей "врожденной" европеоидности и проклинают неких выдуманных ими же самими зловредных "ордынцев". Может, на самом деле это такой зов предков, голос крови?

Не читав, то й не смерди...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 Артур 16.06.2016 12:45
Не читал "творiв" этого "великого писменника". Хотя слышал как-то его ура-патриотический спич по Нацрадио. Сразу видно, что большой герой он только на словах. На передовой таких "бойцов" днем с огнем не сыщешь. А окажись он там случаем, то во время первого же обстрела наверняка грохнулся бы в обморок со страха. И еще - на вид он типичный татаро-монгол, мурза, баскак или кто там еще. Такой вот этнический типаж. Не странно ли, что именно люди такого генетического типа больше всего сегодня кричат о своей "врожденной" европеоидности и проклинают неких выдуманных ими же самими зловредных "ордынцев". Может, на самом деле это такой зов предков, голос крови?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 МиКола 30.05.2016 15:38
І це говорить якийсь письменник,хуто рянський інтелектуал .невже ми так виродилися.
Ну ваша відсутність особистої думки нікого не цікавить. Тобто чисте і праведне створіння всі решта у кого є інша думка під знищення?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 бульба 22.05.2016 00:52
Цитую Нестор Іванович:
Цитую Таке щось:
Сама ж ця "мойва пера" воювати не пiде, чого б iнших не попосилати на смерть...


Очевидно, що Ви сам досвідчений "фронтовик". Коли обдовбаний придурок згвалтує Вашу дружину або доньку і Ваше майно пустить за вітром, покритикуйте "мойву" і сідайте з бандитом за стіл переговорів, щоб він міг вибрати убити ще й Вас, чи вибрати собі безкарність.

Ну ваша відсутність особистої думки нікого не цікавить. Тобто чисте і праведне створіння всі решта у кого є інша думка під знищення?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #9 Язон 21.05.2016 21:23
Бульба, похоже, всю ночь минусы-плюсы рисовал...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #8 Нестор Іванович 20.05.2016 21:24
Цитую Таке щось:
Сама ж ця "мойва пера" воювати не пiде, чого б iнших не попосилати на смерть...


Очевидно, що Ви сам досвідчений "фронтовик". Коли обдовбаний придурок згвалтує Вашу дружину або доньку і Ваше майно пустить за вітром, покритикуйте "мойву" і сідайте з бандитом за стіл переговорів, щоб він міг вибрати убити ще й Вас, чи вибрати собі безкарність.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 Язон 20.05.2016 19:31
Разговорчивый какой! Иди да воюй ,а не умничай, если такой герой! Ясно ,что впендюривание Лугандона в Украину путём выборов по путлеровскому сценарию - не даст мира, а даст полномасштабную гражданскую войну по всей стране. Но и воевать до взятия Москвы ,ставить целью убить или изгнать всех, кто с нами не согласен - неразрешимо и недопустимо. Есть ясная концепция Минских соглашений: выборы по законам Украины. А это значит - на территории, откуда выведены оккупанты и наёмники вместе с российским оружием, разоружены бандформировани я, сама территория находится под юрисдикцией Украины и на ней выполняются законы Украины, и граница контролируется Украиной. Это значит - выборы по официально утверждённым украинской властью спискам избирателей, под контролем назначенных по законам Украины избирательных комиссий и при участии международных наблюдателей. Иначе - выборы по законам Украины провести НЕВОЗМОЖНО. Именно ЭТОГО требует украинская власть. КТО против, кроме врагов Украины?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 украина 20.05.2016 19:28
Ганьба писателю за такие лозунги! Мы - все Украина!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Иван 20.05.2016 18:12
Так добро пожаловать. Или что приехать к нам ноги трясутся. Приезжай наводи. Квартирка 1.20+2+2 уже готова. ПРИВЕТ ОТ НЕЧИСТИ!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 читач шкляра 20.05.2016 17:48
з такими поглядами миру та добробуту вна України не буде. що за галаси про знищення людей українського донбасу? потрібно обрати президентом\губ ернатором "Наприклад, Білецький, Ярош" та із поплічниками не випускати за межі міста Донецьк - хай покерують політично та економічно...