реклама

реклама

Новообраний керівник управління культури Черкаської ОДА Олег Островський дав розпорядження своїм підлеглим приходити на роботу у вишиванці кожного четверга, інформує кореспондент "Прочерку".

- Вишиванка – це одяг, у якому українці ходили щодня, а ми робимо із цього культ і святкуємо тільки День вишиванки. Це наш національний одяг і ми не повинні ходити в ньому тільки один день на рік. Працівники обласного управління культури вже ходитимуть на роботу у вишиванці кожного четверга. У районах теж є працівники культури, прохання до них також носити вишиванки, - наголосив Олег Островський.

Очільник управління культури додав, що власним прикладом стимулює працівників носити вишиванки.

Нагадаємо, що у Черкаській обласній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка проходить зустріч начальника управління культури та взаємозв'язків з громадськістю облдержадміністрації О. Островського з керівниками закладів культури Черкаської області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #41 Guest 04.06.2016 20:21
Ох і керівник ;-) цікаво, хіба у нас в області не має спеціалістів в культурній сфері, шо тепер бізнесменів в таку галузь залучають, без відповідної освіти і досвіду :zzz чи там бабла куча, яке потрібно "правильно" комусь кудись присвоїти 8) ща буде дядя "керувать" ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #40 Микола 28.05.2016 14:56
Так колись ходили без трусів і босоніж. То ж кожного четверга ходіть в вишиванках, босоніж і без трусів. Побрився б.А то косят під опричників януковича та великих реформаторів-яценюка.Торічелева пустота.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #39 Культурист 28.05.2016 10:03
Цитую UKR:
Спочатку, як почув про це, подумалося - нащо треба "вишиванкова уніформа четверга" в ОДА?!
А прочитав коменти ватномозгих на цю тему - і зрозумів, що вишиванки - то добре, бо на рашистську гидоту діють, як ладан на нечисть ;-)

а как я понимаю, то надо с умом было такого рода акцию делать: сначала вызвал бы всех мастеров такого рода деятельности *народного искусства", договорился б за льготную цену, а потом ярмарка для всех (и работников ода тоже) на День вышиванки,
а то так выходит - как парад вышиванок, так горсовет делает, а как что покруче - так никто.. или хотябы закрытую суперраспродажу "для своих". Там же и Суховой же был на зеседаловке явно и что в вышиванке... не верю!
и вообще тенденция классная у нас: тоКличко-мэр, Ткаченко- губер, Луценко -генпрокурор, а там чуток и Савченко на трон!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #38 Пшикообострєніє? 27.05.2016 10:08
Цитую бульба:
У Франції поліцейські розігнали мирну акцію протестів проти трудової еврореформи. Де засудження режиму французької влади, та оголошення санкцій проти чиновників узурпаторів??? В Іспанії теж саме? Де око демократії обами, де виключення Франції з великої сімки? Ніхто не задумався чому так?

У "бульби" - сказ. Промазує з темами, ліпить горбатого про Обаму вже і в темі про вишиванку Островського :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #37 Черкащанин 27.05.2016 10:04
Цитую бульба:
Цитую Черкащанин:
Добре, що у нас не рашка - бо довелося б носить лапті і "касавароткі" :-x

Що є рашка? В українській мові такого слова не знайшла. Ви зулус?

Хіба ти, "пшик", не знаєш, що є таке поняття в мові, яке "неологізми"? У сучасній мові українців слова "кіборг" і "укроп" вживаються вже у зовсім іншому значенні - причому ці слова запозичені у обхєзаних сєпарів і цими словами гордяться. А от те ж саме слово "сєпар", а ще - "путлєр", "рашка" і т.п. - це чисті неологізми сучасної української мови.
Ферштейн, "пшик"? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-21 #36 UKR 27.05.2016 09:56
Спочатку, як почув про це, подумалося - нащо треба "вишиванкова уніформа четверга" в ОДА?!
А прочитав коменти ватномозгих на цю тему - і зрозумів, що вишиванки - то добре, бо на рашистську гидоту діють, як ладан на нечисть ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #35 Москаль Чарівник 27.05.2016 09:07
Шановні працівники культури, пошліть його культурно на ***. До такого маразму у нас ще не доходили. З почином!)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #34 Огласите пожалуста 27.05.2016 08:01
весь список закликив очильника. Культурный - аж страшно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #33 бульба 27.05.2016 07:40
У Франції поліцейські розігнали мирну акцію протестів проти трудової еврореформи. Де засудження режиму французької влади, та оголошення санкцій проти чиновників узурпаторів??? В Іспанії теж саме? Де око демократії обами, де виключення Франції з великої сімки? Ніхто не задумався чому так?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #32 Гризла 27.05.2016 06:36
Ще вчора молились на нього за АТО,вояжi в Валаам,Дикий Хутiр... Як тiльки пiшов у владу-став гидким в той же день.
Якось не такось???!!!