реклама

реклама

За приміщенням Черкаського планетарію та будинком Федерації профспілок Черкаської області розпочато будівництво 11 поверхівки. Але забудовник використовує ділянку не за призначенням, бо спершу документи надавалися під офісну будівлю, повідомив на сесії міськради депутат Іван Сухарьков.

Сухарьков i Савiн

«До мене звернулися мешканці сусіднього будинку зі скаргою. Адже документи надавалися під офісне будівництво у 2006 році. А тепер там зводиться 11-поверхівка, бо документи були перероблені. І з землекористувачами, що розташовані поряд це не погоджувалося! Ні з профспілками, ні з жителями сусіднього ОСББ! Крім того, на вищезазначеній ділянці заборонена житлова забудова», – доповів на сесії Іван Сухарьков.

Депутат звернувся до мера з проханням відкликати рішення про договір оренди з забудовником та організувати перевірку підприємства «Фундамент». Депутатський запит більшість підтримала.

– Ви уяваляєте, як це буде? Ми дивитимемося на Пагорб Слави, а збоку бачитимемо в центрі міста 11-поверхівку! – зазначив Іван Сухарьков. – Та й чи залишиться там після такого будівництва планетарій? Що буде з ним? Там же не передбачено і місця під паркінг!

Разом з тим, директор департаменту архітектури та будівництва Черкаської міської ради Артур Савін повідомив, що департамент не надавав дозвіл на будівництво багатоповерхівки за адресою Байди Вишневецького, 18.

– Містобудівними умовами зобов’язано підприємство звернутися до Черкаської міськради щодо змін умов використання земельної ділянки. Бо спершу дозвіл їм дійсно надавався на інших умовах, – зазначив Савін, зауваживши, що профспілки насправді давали дозвіл на будівництво.

реклама

Коментарі  

 
0 #26 5 копійок 28.05.2016 12:46
Цитую прохожий:
Цитую Косинус:
Буде аналог "ями за драмтеатром". А дозвіл давав барабашка, крайнього ніхто не знайде, та й не шукатиме. Так нпомітно Черкаси перетворяться на "шанхай".

Ты не заметил наверное, Чухассы уже давно превратились в безпорядочный шанхай, здесь ничего не напоминает областной центр.

Порівняння з Шанхаєм бородате. Шанхай з його сучасною архітектурою входить в топ-10 кращих міст світу. Доречне порівняння з Ніжиним,або Лисянкою
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #25 Савин 27.05.2016 23:31
Вот это я брешу, что аж мер в восторге от моей сладкой речи и видимо думает, судя по взгляду, да молодец научился вешать лапшу на уши, можно и самому чему-нибудь у него подучится.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #24 Чухассы 27.05.2016 20:56
Цитую прохожий:
Цитую Косинус:
Буде аналог "ями за драмтеатром". А дозвіл давав барабашка, крайнього ніхто не знайде, та й не шукатиме. Так нпомітно Черкаси перетворяться на "шанхай".

Ты не заметил наверное, Чухассы уже давно превратились в безпорядочный шанхай, здесь ничего не напоминает областной центр.

- город сельський!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 Хлеб Ж 27.05.2016 20:31
"Что-то больно дорого за такую работу... — Ему-то там, на киче, это не будет казаться дорого. Тем более, что речь о шкуре его идет. Вышак, одынадцтыповерх овый, ему ломится."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Са*ин 27.05.2016 17:24
Цитую мешканець міста:
Судя по взгляду Романовича на фото, он в теме и контролирует правильность комментария Савина.

Сдается мне, что мы успешно с Сашей "делаем" Бондаренко за его спиной.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 прохожий 27.05.2016 16:22
Цитую Косинус:
Буде аналог "ями за драмтеатром". А дозвіл давав барабашка, крайнього ніхто не знайде, та й не шукатиме. Так нпомітно Черкаси перетворяться на "шанхай".

Ты не заметил наверное, Чухассы уже давно превратились в безпорядочный шанхай, здесь ничего не напоминает областной центр.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #20 мешканець міста 27.05.2016 16:12
Судя по взгляду Романовича на фото, он в теме и контролирует правильность комментария Савина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #19 Макуха 27.05.2016 12:51
Цитую Взгляд:
Цитую отак:
хтось занесіть Савіну хоч яблук яких небудь.. зовсім людина не закушує.
наказ №20 від 05.04.2016р. - п.1 Надати містобудівні умови та обмеження на будівництво багатоповерхово го будинку, по вул.Вишневецького, 18 - 10 поверхів, площа до 6600м.кв. і чий це там підпис??
ох уж ця амнезія...

Очень знаковое первое фото. Савин только начинает что-то говорить Сухарькову, а люди в президуме с надеждой смотрят на него, на Савина - "Сдаст, или не сдаст"

Неплохо было бы Сухарькову Савина в "лицо ударить", но слишком разные весовые категории, жаль мальца.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #18 Взгляд 27.05.2016 12:26
Цитую отак:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #17 ДЖЕКО 27.05.2016 12:18
Поки архітектурою рулять Савіни, Алдаганови, корупція у Черкасах буде квітнуть. Суть цих людей вже не змінити, треба міняти самих людей. І там таких пів мерії.