реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі

В понеділок 30 травня черкаські дівчата та хлопці демонструватимуть свої українські образи на святі «Барвисті віночки». Традиційний фестиваль віночків вже вшосте збере охочих о 16.30 по бульвару Шевченка,243 - поблизу магазину «ARES».

Серед дівчат визначатимуть володарку найкращого віночка в номінаціях «Весняний», «Богданівський» та «Креативний». Також визначать володарку найдовшої коси. Серед хлопців шукатимуть найоригінальнішого козака.

На учасників чекають цікаві конкурси та розваги, а на переможців – приємні подарунки. У рамках заходу буде проводитись показ моделей, фейс-арт та хенд-арт, майстер-класи та міні-концерт за участю талановитих дітей міста. Співорганізатори: Зразкова студія «У колі друзів» БМЦ та голова КСН «Богданівський» Оксана Мелікова.

«Фестиваль віночків – це справжнє свято краси та жіночності. Дівчата завжди вигадують собі чарівні образи, а їхні віночки – то ніби витвір мистецтва. Але на цьому святі задіяні не лише дівчата, а й хлопці. Обираємо серед учасників найкращого козаченька. Знайти розвагу до душі буде можливість як дітям, так і дорослим. Тому запрошую всіх стати учасником цього дійства», - говорить Оксана Мелікова.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр