реклама

реклама

В Одесі розпочав роботу ХІІ Український муніципальний форум. Серед учасників, яких зібралось майже 300, – голови громад-членів АМУ, представники парламенту, уряду та профільних міністерств, а також проектів міжнародної технічної допомоги – партнерів АМУ, експертного середовища.

13516720_1010180309100917_7446699305997260154_n

Сьогодні в програмі був День діалогу з органами державної влади (проводиться в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), інформує сайт Асоціації міст України.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко повідомляє у «Фейсбуці» про свою участь у форумі.

«Обговорили з Одеським міським головою Геннадієм Трухановим актуальні питання розвитку місцевого самоврядування. Великі міста - великі проблеми...» – пише в одному з дописів Анатолій Бондаренко.

13516283_1010123625773252_2092328918031058277_n

«Коли ти такий йдеш погуляти по Одесі, а тут бац і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. P.S. Він, таки, вміє посміхатись», – додав у «Фейсбуці» журналіст з Черкас Валентин Чернявський, виставивши фото з мером.

13497764_1103043566423187_63713451056654517_o

реклама

Коментарі  

 
+6 #10 Цинік 29.06.2016 14:31
Тоха знайшов Вітальку, брата по уму. Всі барани в одномі стойлі, визивайте санітарів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Чукча 23.06.2016 13:10
Да ради бога, только когда горячая вода будет на Мытнице? Обещали на 20 дней отключить, уже прошло 23 дня, где вода? При Одарыче отключали небольше 10 дней
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 Саша секретар 22.06.2016 11:41
Толя чому мене не взяв? Ти на Ибіці віджигаєш, а я що повинен дороги латать. Ні, мабуть треба задумувать імпічмент, бо "канкретніє пацани" своїх не кидають
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 Реґіональна Тальнівщина 22.06.2016 09:46
Ще один доказ того, що йуліна партія - це тоталітарна партія, яка управляється зовнішніми злими силами :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 Позьорство? 22.06.2016 09:37
Цитую Патріот:
Труханов і Бондаренко..два лисих бандюка...

Схоже, Бондаренко вважав за "честь" сфотографуватис я з Трухановим. Або просто як завжди абсолютно нічого не смислить в тому, хто є хто з політиків :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #5 Бульвар 22.06.2016 09:26
Великі міста - великі проблеми...» – пише в одному з дописів Анатолій Бондаренко.
А в маленькому місті Черкаси - ще більш великі проблеми. І одна з них дороги, вже середина літа, а бульвар Шевченка - танкодром
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Эксперт 22.06.2016 09:13
Люди, заботящиеся о деньгах, в Одессе в разгар сезона форумы не проводят!!!!! Что дорого, что нечего людям мешать - занимать жилплощадь. Это просто повод списать бюджетные денежки, типа для работы, а на самом деле просто для отдыха да пьянки ради.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 Яша 22.06.2016 08:58
Прикольно. Наче Фантомас...