реклама Черкащанка
реклама

На Черкащині, порівняно з минулим роком, значно збільшилася кількість нещасних випадків на водоймах. Все це через недостатню облаштованість місць відпочинку. Тож, аби попередити можливі надзвичайні ситуації, відпочинкову зону Черкащини мають перевірити упродовж цього тижня. Про це йшлося під час сьогоднішньої координаційної наради в ОДА.

В області обліковується 94 місця масового відпочинку людей на водоймах, 24 з яких – на березі річки Дніпро, відзначив начальник управління цивільного захисту облдержадміністрації Віталій Полтавець. Щоправда, у більшості районів вони взагалі не визначені.

– З початку року на водоймах області вже загинули 27 осіб, – зазначив Віталій Полтавець. – Для порівняння, за аналогічний період минулого року вода забрала життя 18 людей. Найбільше загиблих на Шполянщині, Корсунщині, Уманщині. Лише з 22 до 29 червня на Черкащині під час купання сталося 10 нещасних випадків. Більшість з них трапляється саме на ставках та малих річках, яких на Черкащині понад 2,4 тисячі. Це – стихійні місця купання, тож відповідно не обладнані сезонними рятувальними постами. Ситуація, яка нині склалася, вимагає від нас вжиття активних та термінових заходів із попередження загибелі людей.

До початку літнього сезону райдержадміністрації та міськвиконкоми мали створити умови для відпочинку населення на воді, пояснив посадовець. Однак перевірками встановлено, що в більшості районів області діє чимало стихійних місць відпочинку, деякі не мають паспортів, а сезонні рятувальні пости не відповідають вимогам Правил охорони життя людей на водних об’єктах.

– Голови сіл і селищ, районних адміністрацій та міськвиконкомів упродовж цього тижня мають визначити та організувати облаштування місць масового відпочинку населення на водних об’єктах, де вони відсутні, – підсумував Віталій Полтавець. – Крім того, на місцях необхідно провести паспортизацію пляжів та місць масового відпочинку, створити та забезпечити роботу рятувальних постів.

Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...