реклама

реклама

Тальнівці, які перебувають у Туреччині передають повідомлення зі столиці Анкари, - пишуть «Вісті Черкащини».

«Оце тільки змогла зайти в фейсбук, раніше не заходило, – пише о 4-ій ранку 22-річна Ірина Стригун. – Бомби рвуть, ми повідчиняли вікна і двері щоби скло не повибивало. У нас в готелі все наче нормально. Заспокоюють. Але парламент розгромлений Район в Анкарі розгромлений. Мітинги, танки і літаки. Ми сидимо в коридорі, дехто спить в коридорі дехто плаче, дехто пакує чемодан, хтось алкоголь п'є. У кожного своя реакція на страх».

Як відомо вчора вночі в Туреччині військові здійснили спробу військового перевороту. Вона виявилася невдалою. Президент Туреччини Ердоган заявив, що контролює ситуацію.

реклама

Коментарі  

 
+5 #17 Коли посадять запроданців 20.07.2016 17:34
Цитую Реґіональна Тальнівщина:
Цитую модель:
И я прошу ;-) и таких много, ты просто не представляешь, т.к. хуже , чем сейчас не было


Не бреши, бо був голодомор 1933-го, війна і були дефіцити кінця 80-тих - початку 90-тих. Та і до дефіцитів була проблема з певними категоріями товарів. Ну хто ж тобі винен, що ти цього всього не знаєш 8)

А ти знаєш? Той дифіцит 80-х просто рай з геноцидом 2014-2016.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #16 Реґіональна Тальнівщина 18.07.2016 15:12
Цитую модель:
И я прошу ;-) и таких много, ты просто не представляешь, т.к. хуже , чем сейчас не было


Не бреши, бо був голодомор 1933-го, війна і були дефіцити кінця 80-тих - початку 90-тих. Та і до дефіцитів була проблема з певними категоріями товарів. Ну хто ж тобі винен, що ти цього всього не знаєш 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #15 Реґіональна Тальнівщина 18.07.2016 15:06
Цитую черкащанка:
Такие, как ты :-x и благодаря, таким, как ты - у нас сейчас в стране такая ж...! ты -реальный ЗАПРОДАНЕЦЬ :-x !


Кого я продав - партію, президента, церкву, родіну, присягу, маму рідну - уточни
Кому я продав - НАТО, гейропі, Ізраїлю, сектантам - також уточни

За те що я тут кажу вам в очі щиру правду про вас і вашу україноненависн у організацію - ти мене називаєш ЗАПРОДАНЦЕМ? Обоснуй свої слова, приведи докази "продажності"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 бульба 18.07.2016 14:13
Цитую Реаліст:
Цитую бульба:
То чи безпечно в НАТО про що нам шобло запроданців так завзято втлумачує в мозок. Думайте люди думайте. А світ він он як підказує, головне думайте своєю головою. В Турції переворот, Велика Британія накивала п'ятами з раю ЄСовського, дермократ Обама розігнав жорстко демонстрантів (де санкції України проти тирана?), знову ж таки в НАТОФранції теракти.

Загальновизнани й факт: у Європі терористи діяли, поки існував СРСР: переворот "чорних полковників" у Греції, бойовики "Ірланської Республікансько ї Армії" в Британії і тому подібна шваль була, поки сересер не репнув і не розвалився. Разом з радянською імперією щезли і терористи у Європі.
Тепер терористи з"явилися саме тоді, коли рашка пробує "вставать с калєнєй", Совпадєніє? Нє думаю! Розвалиться рашка - і знову щезнуть сєпари!

Загальновідомий факт що ти шакалиш у запроданців і ніякі факти тебе не переконають. Тому спілкуватись з тобою що з дошкою дубовою нецікаво.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 бульба 18.07.2016 14:11
Цитую модель:
Цитую Реґіональна Тальнівщина:
[quote name="бульба"]То чи безпечно в НАТО про що нам шобло запроданців так завзято втлумачує в мозок


Дійсно! нащо нам та НАТА, якщо в нас тут офігєнчик жить. Тим більше, що не треба ні за що відповідать. Єдиного чого дуже не вистачає - це Фьодоровіча. ВІХТАР ФЬОДОРОВІЧЬ! ПРАСТІ НАС ОКАЯННИХ! Вєрнісь і навєді порядок своєй крєпкой донєцкой рукой. Тов. (ЧуПРина), он жє Бульба, он жє майданная Рєдіска, дуже ПРосить - бо сіл дальше тєрпєть власть основатєля ПР дальше нєт!



И я прошу ;-) и таких много, ты просто не представляешь, т.к. хуже , чем сейчас не было :sad: А тебя все устраивает? дождись зимы, запоешь по другому или твоя жена начнет ныть, как платить за кв, как учить, и одевать, и кормить детей...

А що йому зима. Запроданці своїх шакалят добряче підігрівають. Їм потрібне знищення українців і життя кучки отого що їх буде підтримувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 бульба 18.07.2016 14:10
Цитую Реаліст:
Цитую бульба:
То чи безпечно в НАТО про що нам шобло А світ він он як підказує, головне думайте своєю головою. В Турції переворот, Велика Британія накивала п'ятами з раю ЄСовського, дермократ Обама розігнав жорстко демонстрантів (де санкції України проти тирана?), знову ж таки в НАТОФранції теракти.

Загальновизнани й факт: у Європі терористи діяли, поки існував СРСР: переворот "чорних полковників" у Греції, бойовики "Ірланської Республікансько ї Армії" в Британії і тому подібна шваль була, поки сересер не репнув і не розвалився. Разом з радянською імперією щезли і терористи у Європі.
Тепер терористи з"явилися саме тоді, коли рашка пробує "вставать с калєнєй", Совпадєніє? Нє думаю! Розвалиться рашка - і знову щезнуть сєпари!

Щезли? То то хто то був у Франції і Турції? Активісти? Ваш мозок повністю керований і Ви не здатні навіть припустити інший розвиток та незважаєте на 100% факти. Типовий образ раба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #11 #12 18.07.2016 13:16
Цитую бульба:
То чи безпечно в НАТО про що нам шобло запроданців так завзято втлумачує в мозок.

Не переживай ти так сильно - жодне нато не знайде в тебе мізки. Якщо і розірвати тебе - то тільки від злоби до Украіни :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #10 Згинь, пшик! 18.07.2016 12:23
Цитую бульба:
То чи безпечно в НАТО про що нам шобло запроданців так завзято втлумачує в мозок. Думайте люди думайте. А світ він он як підказує, головне думайте своєю головою. В Турції переворот, Велика Британія накивала п'ятами з раю ЄСовського, дермократ Обама розігнав жорстко демонстрантів (де санкції України проти тирана?), знову ж таки в НАТОФранції теракти.

Ти тупе чи тільки прикидаєшся? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 черкащанка 18.07.2016 11:49
Цитую Реґіональна Тальнівщина:
Цитую бульба:
То чи безпечно в НАТО про що нам шобло запроданців так завзято втлумачує в мозок


Дійсно! нащо нам та НАТА, якщо в нас тут офігєнчик жить. Тим більше, що не треба ні за що відповідать. Єдиного чого дуже не вистачає - це Фьодоровіча. ВІХТАР ФЬОДОРОВІЧЬ! ПРАСТІ НАС ОКАЯННИХ! Вєрнісь і навєді порядок своєй крєпкой донєцкой рукой. Тов. (ЧуПРина), он жє Бульба, он жє майданная Рєдіска, дуже ПРосить - бо сіл дальше тєрпєть власть основатєля ПР дальше нєт!

А єслі Віхтар Фьодоровіч нє жєлають управлять нєблагодарнимі, то прішлітє хотя би Захарчєнка!



Такие, как ты :-x и благодаря, таким, как ты - у нас сейчас в стране такая ж...! ты -реальный ЗАПРОДАНЕЦЬ :-x !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #8 Реаліст 18.07.2016 11:48
Цитую бульба: